17, 1
21-09-2020 (ma) t/m 02-09-2022 (vr)
Rooster voor docent E.J.M. Frölke
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 24-09-2020 om 00:19



Week 39 wo 23-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 Online sessie E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 39 do 24-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Presentatie maatschappelijk handelen 3dec-2 5.1.2 Beethovenzaal, 5.4 Bartokzaal, 5.5 Mozartzaal E.J.M. Frölke, C.J. de Waard, L.L. Philippa-Koeners Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3dec-2 1.1 van Stolkzaal E.J.M. Frölke, C.J. de Waard Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 40 wo 30-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.00 Workshop stageopleiders GGZ Stageopleiders GGZ + CZ Online sessie J.C. Chardon, E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch, S.C.M. van Steekelenburg Sessie via online platform Zoom.

Week 41 wo 07-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 14 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 41 do 08-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 1. Podiumcafe E.J.M. Frölke, C.J. de Waard Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-14.45 Opfriscursus BLS+ 3sep-2 FAC 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit J.A.C. van Heest, E.J.M. Frölke Let op, OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.

Week 42 wo 14-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 HTB 2 2sep-GGZ2, 2sep-GGZ1 5.1 Bach-/Beethovenzaal J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg, M.P. Doornbosch, E.J.M. Frölke

Week 42 do 15-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 16 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard

Week 43 wo 21-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 2 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 43 do 22-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 23 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard

Week 44 wo 28-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 44 do 29-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 31 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard

Week 45 wo 04-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 3 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 45 do 05-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3dec-2 C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard

Week 46 wo 11-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 46 do 12-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.45-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
13.15-16.30 Afscheid 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard

Week 47 wo 18-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 HTB 4 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 47 do 19-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag E.J.M. Frölke, C.J. de Waard Preventieonderwijs van 11.45-12.45 uur door B. Schouten en M. Bos

Week 48 wo 25-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
13.15-14.00 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch, J.C. Chardon
14.00-16.30 Afscheid 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 48 do 26-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-20.00 Diploma-uitreiking 3dec-1, 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard, E. de Vogel-Voogt, H.R. Balvert