17, 1
19-08-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent K.R. Gelsema
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 19-08-2019 om 04:42



Week 34 di 20-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-1 Kirsten en Manon Opleiders dinsdag 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-1 29 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, E.J.W. Dijkink
09.45-10.30 Eindevaluatie in groep 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-16.15 Afscheid 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede

Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
12.30-14.00 Lunch 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 37 wo 11-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Intro: Kennismaken met SBOH 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 36 P. Stins, A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-4 8 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
12.30-13.30 Intro: Kennismaken met LOVAH Rotterdam i 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 39 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-4 10 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-4 10 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
16.00-17.00 Intro: Instrumentenmarkt verzorgd door L 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 35 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1sep-4 met groeps Opleiders dinsdag 24 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
16.30-17.30 gezamenlijke aios/ opleiders 1sep-4 Opleiders dinsdag, 1sep-4 24 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
17.30-18.30 Borrel aios en opleiders SEP-groepen Opleiders dinsdag, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 41 wo 09-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Probleemgedrag 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 23 K.R. Gelsema, E.P.R Schep

Week 42 di 15-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 1 1sep-4 CQ-5C, CQ-5D (GK-gebouw) K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 Extern K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1sep-4 Extern K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-4 Extern K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 44 wo 30-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-4 Extern K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-3 38, 28, 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema
10.45-12.15 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1sep-4 20 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard