17, 1
21-10-2019 (ma) t/m 28-08-2020 (vr)
Rooster voor docent A. de Witt
Geproduceerd door IRIS-Planning op woensdag 23-10-2019 om 04:43



Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 Extern A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1sep-1 Extern A. de Witt, L. Fredrikze
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-1 Extern A. de Witt, L. Fredrikze

Week 44 wo 30-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-1 Extern A. de Witt, L. Fredrikze

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1 27 A. de Witt

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-1 27, 29, 26 A. de Witt, L. Fredrikze, M.L. Weltevrede

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze Frits Bareman-intro maatschappelijk handelen van 09.30-09.50 uur

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
13.15-14.45 KR-4 Vaginale klachten 1sep-4 29 A. de Witt
15.00-16.30 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 Patientveiligheid 1mrt-2 24 A. de Witt

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard

Week 2 di 07-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + Instructie APC to 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
13.15-14.45 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1sep-1, 1sep-2 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38, 31 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38, 31 A. Chiarotto, M.J. Dam-Rehorst, R. Zegers, F.P. Bareman, P.J. van den Berg, A.W.D. Verhof, L.G.M. Croles - Zantkuijl, M.L. Jacobs, B.T.W.D. Passchier, S. Oostlander, A. de Witt, H.P. Breedveldt Boer, G. Kuip, C. Sijbom

Week 3 di 14-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1sep-1 34, 37 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 4 di 21-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 5 di 28-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1sep-1 27, 21, 30, 25 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 7 di 11-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, A. de Witt, L. Fredrikze
13.15-14.45 KR-3 Buikpijn 1sep-4 29 A. de Witt
15.00-16.30 APC 06 Actief luisteren 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 8 di 18-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 9 di 25-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-1 30 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 10 di 03-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 Tijdmanagement 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 12 di 17-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp 1sep-1, Opleiders dinsdag A. de Witt, L. Fredrikze

Week 13 di 24-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 15 di 07-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 30 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 16 di 14-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 17 di 21-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 - LEOh bespreken - Anne d Opleiders dinsdag 27 L. Fredrikze, A. de Witt Bespreken uitkomsten LEOh

Week 18 di 28-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 20 di 12-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 21 di 19-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 22 di 26-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Visie op je vak + Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 23 di 02-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 25 di 16-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 26 di 23-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 27 di 30-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-1 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 28 di 07-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 30 di 21-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 31 di 28-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Thematisch leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 34 di 18-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 35 di 25-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-11.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
11.30-16.30 Afscheid 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze