17, 1
19-08-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent A. de Witt
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 19-08-2019 om 04:42



Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
12.30-14.00 Lunch 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 37 wo 11-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Intro: Kennismaken met SBOH 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 36 P. Stins, A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-1 24 A. de Witt, L. Fredrikze
12.30-13.30 Intro: Kennismaken met LOVAH Rotterdam i 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 39 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-1 24 A. de Witt, L. Fredrikze
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-1 24 A. de Witt, L. Fredrikze
16.00-17.00 Intro: Instrumentenmarkt verzorgd door L 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 35 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1sep-1 met groeps Opleiders dinsdag 9 A. de Witt, L. Fredrikze
16.30-17.30 gezamenlijke aios/ opleiders 1sep-1 Opleiders dinsdag, 1sep-1 9 A. de Witt, L. Fredrikze
17.30-18.30 Borrel aios en opleiders SEP-groepen Opleiders dinsdag, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
13.15-16.30 Voortgangsgesprek 1 1sep-1 CQ-5D (GK-gebouw), CQ-5E (GK-gebouw) A. de Witt, L. Fredrikze

Week 42 di 15-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 Extern A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1sep-1 Extern A. de Witt, L. Fredrikze
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-1 Extern A. de Witt, L. Fredrikze

Week 44 wo 30-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-1 Extern A. de Witt, L. Fredrikze

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-1 27, 29, 26 A. de Witt, L. Fredrikze, M.L. Weltevrede

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
13.15-14.45 KR-4 Vaginale klachten 1sep-4 29 A. de Witt

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 Patientveiligheid 1mrt-2 24 A. de Witt

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard