17, 1
13-07-2020 (ma) t/m 02-09-2022 (vr)
Rooster voor docent L.A. de Jonge-'t Hoen
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 13-07-2020 om 08:00



Week 29 di 14-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Begeleidingsblok 1sep-4 Online sessie K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 30 di 21-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag Online sessie K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 31 di 28-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Thematisch leren van ervaringen 1sep-4 5.1.2 Beethovenzaal K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 31 do 30-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Intervisie 10 3sep-2.1 OWR 74 (Ee-259) 2e verdieping faculteit L.A. de Jonge-'t Hoen Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.

Week 33 di 11-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen + Nabespreken diver 1sep-4 3.1 Burg. Oudzaal K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 34 di 18-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 36 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen Onderwijscentrum Erasmus MC

Week 35 di 25-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 Online sessie K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
11.30-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-4 Online sessie K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, R. Zegers
12.15-16.30 Afscheid 1sep-4 Online sessie K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 36 do 03-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3dec-2 30 L.A. de Jonge-'t Hoen, R. Dam Let op, 2 weken van tevoren casuistiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.

Week 37 di 08-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro: Welkomstwoord hoofd opleiding 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 P.J.E. Bindels, E. Wesseling, J.M. van Ochten, M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, A. Koenraad, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
12.30-14.00 Lunch 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 37 wo 09-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Intro: Kennismaken met SBOH 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, A. Koenraad, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze, J. Renes
10.30-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-4 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-4 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-4 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
16.00-17.00 Intro: Instrumentenmarkt verzorgd door L 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, A. Koenraad, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze

Week 37 do 10-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3dec-1 38 H.R. Balvert, L.A. de Jonge-'t Hoen, M. Poldervaart Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig

Week 38 di 15-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 Kennismaking opleiders met groepsdocente Opleiders dinsdag K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1sep-4 Opleiders dinsdag, 1sep-4 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
17.00-18.00 Borrel aios en opleiders 1sep-groepen Opleiders dinsdag, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 Pantry op 18e verdieping M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, A. Koenraad, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, R.A.F. Kolsters

Week 39 di 22-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-4 27 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
12.15-12.30 APC-toets instructie 1mrt-1 20 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 39 do 24-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3dec-2 30 L.A. de Jonge-'t Hoen, M. Poldervaart Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig

Week 41 di 06-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 30 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema
13.00-13.15 APC-toets instructie 1mrt-2 21 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 41 do 08-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3mrt-2 21 L.A. de Jonge-'t Hoen, M.M.P. van Meer Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.

Week 42 di 13-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 1 1sep-4 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema
12.15-12.30 APC-toets instructie 1mrt-3 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 42 do 15-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders donderdag L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 43 di 20-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders dinsdag L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 44 di 27-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 LvE + Intro tijdmanagement 1sep-4 30 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1sep-4 30 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema
12.15-12.30 APC-toets instructie 1mrt-4 26 L.A. de Jonge-'t Hoen
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-4 Externe ruimte L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema

Week 44 wo 28-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-4 Externe ruimte K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 45 di 03-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 45 do 05-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3mrt-2 21 M. Poldervaart, L.A. de Jonge-'t Hoen, S. Oostlander Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig

Week 47 di 17-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 48 di 24-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
12.15-12.30 Intro Lareb 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 48 do 26-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 In de spreekkamer 1sep-3, 1sep-4 M. Krul, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 Komt een kind bij de dokter 1sep-3, 1sep-4 M. Krul, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 49 di 01-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-4 29 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 50 di 08-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 51 di 15-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 52 di 22-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1sep-4 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, S.C.M. van Steekelenburg, M.J. Bos

Week 1 di 05-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 Tijdmanagement 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 2 di 12-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.15-14.45 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1sep-3, 1sep-4 E. Husen, A. Koenraad, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 3 di 19-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders dinsdag L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 3 do 21-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders donderdag L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 4 di 26-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 6 di 09-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 7 di 16-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 8 di 23-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema

Week 9 di 02-03-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 11 di 16-03-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-4 Externe ruimte K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 12 di 23-03-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 14 di 06-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.15-14.45 LEOh bespreken + LvE 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen Bespreken uitkomsten LEOh
15.00-16.30 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-4 38 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema

Week 15 di 13-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 16 di 20-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 18 di 04-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 19 di 11-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 20 di 18-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 21 di 25-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Lve: Visie bespreken 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 22 di 01-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.15-14.45 Begeleidingsblok 1sep-4 38 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema

Week 23 di 08-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 25 di 22-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-4 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema

Week 26 di 29-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 Begeleidingsblok 1sep-4 38 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema

Week 27 di 06-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 28 di 13-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 29 di 20-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 30 di 27-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 31 di 03-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 32 di 10-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 33 di 17-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 34 di 24-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 35 di 31-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
11.30-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
12.15-16.30 Afscheid 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 42 di 19-10-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders dinsdag L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 42 do 21-10-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders donderdag L.A. de Jonge-'t Hoen