17, 1
22-04-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent L.A. de Jonge-'t Hoen
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 22-04-2019 om 04:42



Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3jun-1 24 H.R. Balvert, L.A. de Jonge-'t Hoen, M. Poldervaart Acteur Maarten Poldervaart aanwezig.
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 21 di 21-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Lve: Visie bespreken 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 Tijdmanagement 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3dec-1 30 L.A. de Jonge-'t Hoen, R. Dam Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
13.00-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26, 36, 35 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, M.J. Dam-Rehorst, A Brahimaj

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-2 28, 34 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
13.00-14.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-2 38 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 29 di 16-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 34 di 20-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Docentenoverleg cohort oud sep-groepen Hag K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, L. Fredrikze, E.J.W. Dijkink
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
13.00-16.15 Afscheid 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag NA-1802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling