17, 1
21-09-2020 (ma) t/m 02-09-2022 (vr)
Rooster voor docent G.M. Lagerwerf
Geproduceerd door IRIS-Planning op woensdag 23-09-2020 om 00:19



Week 39 di 22-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 5.1.1 Bachzaal G.M. Lagerwerf, S.A. Siek Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-1 5.1.1 Bachzaal G.M. Lagerwerf, S.A. Siek Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 41 di 06-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie (H 1mrt-1 CQ-1Db (GK-gebouw) G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
12.15-12.30 Intro Tijdmanagement 1mrt-1 CQ-1Db (GK-gebouw) G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 42 di 13-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 1mrt-1 5.1.1 Bachzaal G.M. Lagerwerf, S.A. Siek LEOh bespreken in groep.

Week 45 di 03-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 46 di 10-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 47 di 17-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 48 do 26-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Kleine kwalen 1sep-1, 1sep-2, 1sep-5, 1sep-3, 1sep-4 G.M. Lagerwerf
15.00-16.30 Kleine kwalen 1sep-1, 1sep-2, 1sep-5, 1sep-3, 1sep-4 G.M. Lagerwerf

Week 49 di 01-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Tijdmanagement 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 50 di 08-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 Begeleidingsblok 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 51 di 15-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 1 di 05-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-1 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf

Week 2 di 12-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-1 24 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 3 di 19-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 4 di 26-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 6 di 09-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-11.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, E. Wesseling
11.30-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 7 di 16-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 8 di 23-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-16.30 Afscheid 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek