17, 1
18-02-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent H.R. Balvert
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-02-2019 om 09:15



Week 8 do 21-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun-1 Meike en Roos Opleiders donderdag 24, 38 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert, L. Fredrikze

Week 9 do 28-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 APC Systeem 1 3jun-1.1 26 S.A. Siek, H.R. Balvert
13.00-14.30 Palliatieve Zorg 3 3jun-1 24 H.R. Balvert, A.A. van der Male

Week 10 do 07-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma, L. Fredrikze
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 (3jun-1) 3jun-1, Opleiders donderdag 24, 26 B.W.V. Schouten, R.H.P. van der Knaap, H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma, L. Fredrikze

Week 11 do 14-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.2 24 H.R. Balvert, L. Fredrikze

Week 12 do 21-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC-Systeem-2 3jun-1.1 1 N. Goezinne, M. de Wit, S.A. Siek, H.R. Balvert
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.1 26 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert

Week 13 do 28-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
10.45-14.30 APC-toets 3sep-1 27, 26, 10, 28 J.P. Eusman, A. Weiland, M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert

Week 15 do 11-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.2 24 H.R. Balvert, L. Fredrikze

Week 16 do 18-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun-1 Meike en Roos Opleiders donderdag 24, 38 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert, L. Fredrikze, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur

Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3jun-1 24 H.R. Balvert, L.A. de Jonge-'t Hoen, M. Poldervaart Acteur Maarten Poldervaart aanwezig.
13.00-14.30 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 H.R. Balvert, L. Fredrikze

Week 18 wo 01-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Trauma 2mrt-GGZ1 H.R. Balvert

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 H.R. Balvert, L. Fredrikze
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3jun-1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
14.45-16.15 Afscheid 3jun-1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun-1 Meike en Roos Opleiders donderdag 24, 38 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert, L. Fredrikze

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3jun-1 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma

Week 29 wo 17-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-16.15 GGZ Diagnostiek 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert