17, 1
15-04-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent E. Husen
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 19-04-2019 om 10:46



Week 16 di 16-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 21 di 21-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Tijdmanagement 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
11.00-12.15 Lve: Visie bespreken 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling

Week 24 wo 12-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kinder KNO 3mrt-1, 3mrt-2, 3dec-1 CQ-1Da (GK-gebouw) L.L. Veder, E. Husen
10.45-12.15 Kinderchirurgie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2 CQ-1Da (GK-gebouw) C.M.G. Keyzer-Dekker, E. Husen
13.00-14.30 Kindercardiologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2 CQ-1Da (GK-gebouw) W.B. de Koning, E. Husen
14.45-16.15 Oogheelkunde 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2 Faculteit 72 (Ee-387) R. van Ruyven, E. Husen

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26, 36, 35 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, M.J. Dam-Rehorst, A Brahimaj

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-3 8, 9 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 29 di 16-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-3 27 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-11.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
11.30-12.15 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 34 di 20-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Docentenoverleg cohort oud sep-groepen Hag K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, L. Fredrikze, E.J.W. Dijkink
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Afscheid 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 KR-1 Kind met koorts 1sep-1 30 J.E. van der Vorm, E. Husen
15.00-16.30 KR-1 Kind met koorts 1sep-3 30 J.E. van der Vorm, E. Husen

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag NA-1802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling