17, 1
06-07-2020 (ma) t/m 02-09-2022 (vr)
Rooster voor docent P.A. Muller
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 10-07-2020 om 17:46



Week 37 do 10-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Kennismaking 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.00-10.30 Introductie APC onderwijs 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-14.45 Thema's en KBA's 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 38 do 17-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 1 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
12.15-12.45 Intro Palliatieve Zorg 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-14.45 Ideale praktijk (voorbereiding) 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
15.00-16.30 Kennismaking opleiders 3sep-3 Opleiders donderdag P.A. Muller, A. Weiland
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 3sep-3 Opleiders donderdag, 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
17.00-18.00 Borrel aios en opleiders 3sep-1, 3sep-2 3sep-1, 3sep-2, Opleiders donderdag, 3sep-3 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis, P.A. Muller, A. Weiland

Week 39 do 24-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland

Week 40 do 01-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-16.30 Palliatieve zorg 1+2 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland

Week 41 do 08-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 42 do 15-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 43 do 22-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-3 Externe ruimte P.A. Muller, A. Weiland

Week 43 vr 23-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-3 Externe ruimte P.A. Muller, A. Weiland

Week 45 do 05-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 47 do 19-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 48 do 26-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Presentatie maatschappelijk handelen 3sep-3 26 R.H.P. van der Knaap, P.A. Muller, A. Weiland
15.00-16.30 Chronisch zieken 2 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 50 do 10-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 2 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland

Week 51 do 17-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 52 do 24-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
12.15-13.15 Kerstlunch aios 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3dec-2, 3sep-3 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis, P.A. Muller, A. Weiland

Week 1 do 07-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-14.45 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 2 di 12-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38 S.A. Siek, E.M. Nijenhuis, M.P. Doornbosch, C.J. de Waard, S. Oostlander, P.A. Muller, L.G.M. Croles - Zantkuijl, C. Sijbom, M. Kooijman

Week 2 do 14-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 3 do 21-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep3 LEOh bespreken Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland LEOh bespreken in groep.

Week 4 do 28-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 7 do 18-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 8 do 25-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 9 do 04-03-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland Voorbespreken zelfstandige weken
10.45-14.45 APC oefentoets 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 12 do 25-03-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland Nabespreken zelfstandige weken

Week 14 do 08-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 APC-toets 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
15.00-16.30 APC-toets 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis, P.A. Muller, A. Weiland

Week 15 do 15-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-3 Opleiders donderdag, 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 Opleiders donderdag, 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland

Week 16 do 22-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 APC-toets 3sep-2 P.A. Muller, A. Weiland, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 APC-toets 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 17 do 29-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Voortgangsgesprek 3 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland

Week 18 do 06-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 20 do 20-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 21 do 27-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 22 do 03-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 25 do 24-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 26 do 01-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-14.45 Ideale praktijk 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 27 do 08-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 28 do 15-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 29 do 22-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 30 do 29-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 31 do 05-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 32 do 12-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.45-10.30 Eindevaluatie 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-16.30 Afscheid 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 33 do 19-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland

Week 34 do 26-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-20.00 Diploma-uitreiking 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 A. de Witt, M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis, P.A. Muller, A. Weiland