17, 1
11-11-2019 (ma) t/m 28-08-2020 (vr)
Rooster voor docent P.A. Muller
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 14-11-2019 om 16:01



Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 APC oefentoets 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 27 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 51 do 19-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.30-16.30 Ideale praktijk groep 3jun-2 3jun-2, Opleiders donderdag 23 M. Slieker-Bosma, P.A. Muller

Week 2 do 09-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 APC-toets 3jun-1 CQ-5C, CQ-5D (GK-gebouw) Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg, P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 3 do 16-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 4 do 23-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 APC-toets 3jun-2 38, 33 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 5 do 30-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-16.30 Voortgangsgesprek 3 3jun-2 8, 13 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 8 do 20-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie - M. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur

Week 10 do 05-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 11 do 12-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 12 do 19-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 Opleiders donderdag, 3jun-2 B.W.V. Schouten, P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-2 Opleiders donderdag, 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 15 do 09-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 16 do 16-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 17 do 23-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 18 do 30-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 19 do 07-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Afscheid 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 20 do 14-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 26 di 23-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38 L.G.M. Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, A. de Witt, P.A. Muller, B.T.W.D. Passchier