17, 1
15-04-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent E.M. Nijenhuis
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 19-04-2019 om 10:46



Week 16 di 16-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman

Week 16 do 18-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.15 Workshop 3sep2 Rene en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.30-15.30 Keuzemodule Huiselijk geweld deel 1 Opleiders donderdag 20 E.M. Nijenhuis, S. Oostlander

Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-16.15 Voortgangsgesprek 1 1mrt-2 CQ-5C, CQ-5D (GK-gebouw) S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van Ervaringen + Intro tijdmanagem 1mrt-2 20 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3sep-2 29, 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-2 Extern S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-2 Extern S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 27 E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 René en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 aios en Opleiders donderdag, 3sep-2 4 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, R.H.P. van der Knaap
13.30-15.30 Keuzemodule Huiselijk geweld deel 2 Opleiders donderdag 20 E.M. Nijenhuis, S. Oostlander

Week 21 di 21-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC Systeem 2 3sep-2 29 S.A. Siek, E.M. Nijenhuis

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC-Systeem-3 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, S.A. Siek
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling
13.00-14.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-4 26, 30, 38 G. Kuip, C.J. de Waard, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-2 26, 30, 38 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, C.J. de Waard

Week 24 do 13-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Tijdmanagement 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-16.15 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26, 36, 35 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, M.J. Dam-Rehorst

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.15-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-2 8, 9 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 7 E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-2 26 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Huiselijk geweld 3 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Palliatieve zorg 3 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, F. Guibert Buiron

Week 29 di 16-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 29 do 18-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 3sep2 Rene en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 7 E.M. Nijenhuis

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 E.M. Nijenhuis

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 33 do 15-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Rene en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 34 di 20-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Inbreng Stage Aios 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 Afscheid 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen + Intro stage jaar 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 E.M. Nijenhuis

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3sep-2, 3sep-1 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-14.00 Cohort overleg docenten 1mrt-groepen Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, E. Wesseling, E.J.W. Dijkink

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-2 + Opleiders dinsdag, 1mrt-2 E.M. Nijenhuis, S. Oostlander

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard, E.M. Nijenhuis, S. Oostlander
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 E.M. Nijenhuis

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, G. Kuip, C.J. de Waard

Week 42 di 15-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 - LEOh bespreken - Silvy Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis Bespreken uitkomsten LEOh
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 E.M. Nijenhuis

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Thematisch leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-2 26 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag NA-1802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 E.M. Nijenhuis

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis