17, 1
21-09-2020 (ma) t/m 02-09-2022 (vr)
Rooster voor docent E.M. Nijenhuis
Geproduceerd door IRIS-Planning op woensdag 23-09-2020 om 00:19



Week 39 di 22-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie (H 1mrt-2 Online sessie M.L. Jacobs, E.M. Nijenhuis Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 5.2 Brahmszaal E.M. Nijenhuis Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 39 do 24-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 35 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3sep-2 27, 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 41 di 06-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 14 M.L. Jacobs, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-2 14 M.L. Jacobs, E.M. Nijenhuis

Week 41 do 08-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 5 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3sep-2 5 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
12.15-12.45 Intro Palliatieve Zorg 3sep-2 5 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 42 di 13-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 1mrt-2 5.1.2 Beethovenzaal M.L. Jacobs, E.M. Nijenhuis LEOh bespreken in groep.

Week 42 do 15-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 3.1 Burg. Oudzaal J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 43 di 20-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 5 M.L. Jacobs, E.M. Nijenhuis
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 14 E.M. Nijenhuis, J. Huisman EBM van 13.30-14.30 uur door Michiel Bos

Week 43 do 22-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 3.1 Burg. Oudzaal J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3sep-2 3.1 Burg. Oudzaal E.M. Nijenhuis, J.A.C. van Heest Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 44 di 27-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 10 E.M. Nijenhuis

Week 45 di 03-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 45 do 05-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-14.45 Palliatieve zorg 1+2 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 46 di 10-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
12.15-12.30 Lve: Visie bespreken 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 E.M. Nijenhuis

Week 46 do 12-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-2 Externe ruimte J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 46 vr 13-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-2 Externe ruimte J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 47 di 17-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag E.M. Nijenhuis, J. Huisman

Week 47 do 19-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 48 di 24-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 E.M. Nijenhuis

Week 48 do 26-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 2 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Presentatie maatschappelijk handelen 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis, L.L. Philippa-Koeners

Week 49 di 01-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Tijdmanagement 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 50 di 08-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Begeleidingsblok 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 50 do 10-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 51 di 15-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 51 do 17-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 52 di 22-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-2 E.M. Nijenhuis, S. Oostlander
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 E.M. Nijenhuis

Week 52 do 24-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Gedragsverandering en leefstijlgeneeskun 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
12.15-13.15 Kerstlunch aios 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3dec-2 A. de Witt, M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 1 di 05-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 21 E.M. Nijenhuis

Week 1 do 07-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis LEOh bespreken in groep.
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 2 di 12-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-2 26 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38 S.A. Siek, E.M. Nijenhuis, M.P. Doornbosch, C.J. de Waard, S. Oostlander, P.A. Muller, L.G.M. Croles - Zantkuijl, C. Sijbom, M. Kooijman

Week 3 di 19-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman

Week 3 do 21-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 LEOh bespreken Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis LEOh bespreken in groep.

Week 4 di 26-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 4 do 28-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-14.45 Gedragsverandering en leefstijlgeneeskun 3sep-2 27, 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 6 di 09-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-11.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
11.30-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, E. Wesseling

Week 6 do 11-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 7 di 16-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman

Week 7 do 18-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 8 di 23-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-16.30 Afscheid 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 8 do 25-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 9 do 04-03-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis Voorbespreken zelfstandige weken
10.45-12.15 Huiselijk geweld 1 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis Let op, 2 weken van tevoren casuistiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.

Week 12 do 25-03-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis Nabespreken zelfstandige weken
10.45-14.45 Huiselijk geweld 2+3 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, J.A.C. van Heest Acteur vanaf 12:15 uur aanwezig

Week 14 do 08-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 APC-toets 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 15 do 15-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-2 Opleiders donderdag, 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 Opleiders donderdag, 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 16 do 22-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC-toets 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3sep-2 E.M. Nijenhuis, J.A.C. van Heest

Week 17 do 29-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Voortgangsgesprek 3 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, J.A.C. van Heest

Week 18 do 06-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 20 do 20-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 22 do 03-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Ideale praktijk 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 23 do 10-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 25 do 24-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 26 do 01-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 27 do 08-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 28 do 15-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 29 do 22-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 30 do 29-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 31 do 05-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 32 do 12-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.45-10.30 Eindevaluatie 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Afscheid 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 33 do 19-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis

Week 34 do 26-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-20.00 Diploma-uitreiking 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 A. de Witt, M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis, P.A. Muller, A. Weiland