17, 1
11-11-2019 (ma) t/m 28-08-2020 (vr)
Rooster voor docent S. Oostlander
Geproduceerd door IRIS-Planning op woensdag 13-11-2019 om 04:42



Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-2 21, 26 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3jun-1 CQ-5A Y.D.M. van Trier, S. Oostlander, R. Dam

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-2 28 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard

Week 2 di 07-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38, 31 A. Chiarotto, M.J. Dam-Rehorst, R. Zegers, F.P. Bareman, P.J. van den Berg, A.W.D. Verhof, M.L. Jacobs, B.T.W.D. Passchier, S. Oostlander, A. de Witt, H.P. Breedveldt Boer, G. Kuip, C. Sijbom

Week 3 di 14-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-2 20 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 4 di 21-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 5 di 28-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 24 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Duizeligheid 1mrt-1, 1mrt-2 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit S. Oostlander

Week 7 di 11-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-11.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, E. Wesseling
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 8 di 18-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 9 di 25-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Afscheid 1mrt-2 Extern S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 9 do 27-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3jun-1 24 M. Poldervaart, S. Oostlander, R. Dam Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig.