17, 1
18-02-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent B.W.V. Schouten
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-02-2019 om 09:15



Week 10 do 07-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
11.15-11.45 Intro Wetenschapsprogramma 3mrt-1, 3mrt-2 39 B.W.V. Schouten
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 (3jun-1) 3jun-1, Opleiders donderdag 24, 26 B.W.V. Schouten, R.H.P. van der Knaap, H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma, L. Fredrikze

Week 11 do 14-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3mrt-2 21 B.W.V. Schouten

Week 12 do 21-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 3sep2 René en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie door M.J. Bos en B. Schouten 11.45-12.45 uur
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 1 3mrt-1, 3mrt-2 4 B.W.V. Schouten

Week 15 do 11-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Wetenschapsprogramma 1 3dec-1 30 B.W.V. Schouten, M.J. Bos

Week 16 do 18-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun-1 Meike en Roos Opleiders donderdag 24, 38 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert, L. Fredrikze, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur

Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Preventie 3jun-1.2 26 B.W.V. Schouten, M.J. Bos
13.00-14.30 Preventie 3jun-1.1 24 B.W.V. Schouten, M.J. Bos

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3dec-1 30 B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3dec-1 30 B.W.V. Schouten

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3mrt-2 21 B.W.V. Schouten

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27, 26 J.P. Eusman, A. Weiland, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie door B. Schouten en M. Bos van 11.45-12.45 uur

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Preventie 3sep-1 27 M.J. Bos, B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Preventie 3dec-1 30 B.W.V. Schouten, M.J. Bos

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3mrt-2, 3mrt-1 B.W.V. Schouten

Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 voor 3de 3dec-1, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten

Week 42 do 17-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur

Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3mrt-2 3mrt-2, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten

Week 51 do 19-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur