17, 1
22-04-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent B.W.V. Schouten
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 22-04-2019 om 04:42



Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3dec-1 30 B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3dec-1 30 B.W.V. Schouten

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3mrt-2 21 B.W.V. Schouten

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27 J.P. Eusman, A. Weiland, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie door B. Schouten en M. Bos van 11.45-12.45 uur

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Preventie 3sep-1 27 M.J. Bos, B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Preventie 3dec-1 30 B.W.V. Schouten, M.J. Bos

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.00-10.30 Intro Wetenschapsprogramma 3jun-1, 3jun-2 15 B.W.V. Schouten
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3mrt-2, 3mrt-1 Lokaal-9 (Ce-252) B.W.V. Schouten

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Route A: Diagnostische onzekerheden 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 M.J. Bos, B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Route C: Diagnostische onzekerheden 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 M.J. Bos, B.W.V. Schouten

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3jun-2 26 B.W.V. Schouten
13.00-14.30 Wetenschapsprogramma 1 3jun-1, 3jun-2 14 B.W.V. Schouten

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3jun-2 26 B.W.V. Schouten
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3jun-1, 3jun-2 B.W.V. Schouten

Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 voor 3de 3dec-1, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten

Week 42 do 17-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur

Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3mrt-2 3mrt-2, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten

Week 51 do 19-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur