17, 1
15-04-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent S.A. Siek
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 19-04-2019 om 10:46



Week 16 di 16-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 E. van Krieken, S.A. Siek

Week 16 do 18-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.30-15.30 Keuzemodule Systemisch werken deel 1 Opleiders donderdag 24 J.P. Eusman, S.A. Siek

Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 21 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
14.45-16.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-1 21, 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van Ervaringen + intro lareb 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-1 Extern G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-1 Extern S.A. Siek, G.M. Lagerwerf

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.30-15.30 Keuzemodule Systemisch werken deel 2 Opleiders donderdag 24 J.P. Eusman, S.A. Siek

Week 21 di 21-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 E. van Krieken, S.A. Siek

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC Systeem 2 3sep-2 29 S.A. Siek, E.M. Nijenhuis

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-14.30 Nabespreking Diversiteit 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 S.A. Siek
14.45-16.15 Nabespreking Diversiteit 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 N. Hamdoula, S. Oostlander, S.A. Siek

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC-Systeem-3 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, S.A. Siek

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling
13.00-14.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-3 20, 21, 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, S.A. Siek
14.45-16.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-1 20, 21, 24 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, M.P. Doornbosch

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-16.15 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26, 36, 35 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, M.J. Dam-Rehorst

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-1 1, 7 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 1 S.A. Siek
14.45-16.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 29 di 16-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 1 S.A. Siek

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 21 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
14.45-16.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 34 di 20-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek

Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-14.00 Cohort overleg docenten 1mrt-groepen Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, E. Wesseling, E.J.W. Dijkink

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-1 + 1mrt-1, Opleiders dinsdag G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA1905 S.A. Siek
15.00-16.30 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
15.00-16.30 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 APC Systeem 2 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt

Week 42 di 15-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 - LEOh bespreken - Geert Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf Bespreken uitkomsten LEOh

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Thematisch leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag NA-1802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek