17, 1
18-02-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent S.C.M. van Steekelenburg
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 18-02-2019 om 13:30



Week 8 di 19-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, N. Hamdoula Diversiteit - N. Hamdoula van 09.30-10.30 uur

Week 10 di 05-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1sep-3 30, 2, 12 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-11.15 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1sep-3 30 O.M. Lageweg, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
11.15-12.15 Leren van ervaringen + APC toets instru 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 10 wo 06-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Instructie 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Kennismaking 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 11 wo 13-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 12 di 19-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-3 1sep-3, Opleiders dinsdag Extern E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 12 wo 20-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Familie gesprekken 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-11.30 HTB 1 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
11.30-12.15 HTB 2 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Palliatieve Zorg 1 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 15 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 13 di 26-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 13 wo 27-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Palliatieve Zorg 2 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 15 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 15 di 09-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 15 wo 10-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 15 do 11-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 3jun-1.1 20 S.C.M. van Steekelenburg

Week 16 di 16-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 16 wo 17-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 17 wo 24-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 18 wo 01-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 20 wo 15-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 4 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 21 di 21-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 21 wo 22-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 VGG + aios als expert 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Tijdmanagement 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
11.00-12.15 Lve: Visie bespreken 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 22 wo 29-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 HTB 4 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Afscheid 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, M.J. Dam-Rehorst, A Brahimaj

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 3sep-1 27 S.C.M. van Steekelenburg

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-3 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3sep-1 38 S.C.M. van Steekelenburg

Week 29 di 16-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 34 di 20-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Afscheid 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 43 do 24-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3dec-1 30 S.C.M. van Steekelenburg

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3dec-1 30 S.C.M. van Steekelenburg