17, 1
15-04-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent Y.D.M. van Trier
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 19-04-2019 om 09:30



Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Kennismaking 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
11.45-12.15 Introductie APC onderwijs 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-13.15 Intro Palliatieve Zorg 3jun-1, 3jun-2 Lokaal-9 (Ce-252) Y.D.M. van Trier, P.A. Muller
13.00-14.30 Kennismaking vervolg 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Beleid bij SOLK, 1 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3jun-1 25, 28 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Ideale praktijk (voorbereiding) 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Beleid bij SOLK, 2 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier

Week 29 do 18-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde B: knie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 R.J. de Vos, Y.D.M. van Trier Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 B. Bulder, Y.D.M. van Trier
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 33 do 15-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-14.30 Palliatieve zorg 1+2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1 3jun-1, Opleiders donderdag Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Wijkscan 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg, N. Hamdoula

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 41 vr 11-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 42 do 17-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 - LEOh bespreken - Yvonne Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg Bespreken uitkomsten LEOh

Week 43 do 24-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Beleid bij SOLK, 4 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier

Week 44 do 31-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-14.30 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-1 24 N. Goezinne, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 46 do 14-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3jun-1 24 F. Guibert Buiron, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 APC Systeem 1 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 APC oefentoets 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Huiselijk geweld 1 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
15.00-16.30 Huiselijk geweld 2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier

Week 51 do 19-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 1 do 02-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 APC Systeem 2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier