17, 1
21-09-2020 (ma) t/m 02-09-2022 (vr)
Rooster voor docent E. de Vogel-Voogt
Geproduceerd door IRIS-Planning op woensdag 23-09-2020 om 16:01



Week 39 wo 23-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Familie gesprekken 2sep-CHRON1 6 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
15.00-15.45 HTB 1 2sep-CHRON1 6 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
15.45-16.30 HTB 2 2sep-CHRON1 6 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt

Week 39 do 24-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 5.1.1 Bachzaal H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3dec-1 5.1.1 Bachzaal H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt, F. Guibert Buiron Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-14.45 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3dec-1 5.1.1 Bachzaal E. de Vogel-Voogt, H.R. Balvert Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 40 wo 30-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.00 Workshop stageopleiders CZ Stageopleiders GGZ + CZ Online sessie P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt, G. Kuip, E.P.R Schep Sessie via online platform Zoom.

Week 41 wo 07-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 5.1.2 Beethovenzaal P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 41 do 08-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 3.1 Burg. Oudzaal E. de Vogel-Voogt, H.R. Balvert Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 42 wo 14-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 6 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt

Week 42 do 15-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 36 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt

Week 43 di 20-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 5.1.2 Beethovenzaal M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 43 wo 21-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 39 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt

Week 43 do 22-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3dec-1 36 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt

Week 44 wo 28-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 6 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt Let op, OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-CHRON1 3 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt

Week 44 do 29-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 CO-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt

Week 45 wo 04-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-CHRON1 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt

Week 45 do 05-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt

Week 46 wo 11-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt

Week 46 do 12-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Leren van ervaringen 3dec-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3dec-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt, F.P. Bareman
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3dec-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
13.15-16.30 Afscheid 3dec-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt

Week 47 di 17-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt

Week 47 wo 18-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprekken 2sep-CHRON1 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt

Week 47 do 19-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt

Week 48 wo 25-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
10.45-11.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-CHRON1 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
11.30-12.15 Eindevaluatie in groep 2sep-CHRON1 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 HTB 4 2sep-CHRON1 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
15.00-16.30 Afscheid 2sep-CHRON1 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt

Week 48 do 26-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-20.00 Diploma-uitreiking 3dec-1, 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard, E. de Vogel-Voogt, H.R. Balvert

Week 3 di 19-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt

Week 7 di 16-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt

Week 16 di 20-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt