17, 1
18-02-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent A. Weiland
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-02-2019 om 04:41



Week 8 do 21-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27, 26 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 9 wo 27-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2dec-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 HTB 4 2dec-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
14.45-16.15 Afscheid 2dec-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 10 wo 06-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Instructie 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 Kennismaking 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
14.45-16.15 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 10 do 07-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Begeleidingsblok: SOLK 3sep-2 29 A. Weiland, E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen
13.00-14.30 Begeleidingsblok: Persoonlijkheidsstoorn 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 11 wo 13-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 11 do 14-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 APC-toets 3sep-2 38, 26, 12, 13 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, A. Weiland, J.P. Eusman
13.00-16.15 APC-toets 3sep-1 38, 26, 8, 11 A. Weiland, J.P. Eusman, R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 Begeleidingsblok 3sep-1 29 A. Weiland, J.P. Eusman

Week 12 wo 20-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Familie gesprekken 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-11.30 HTB 1 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
11.30-12.15 HTB 2 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 12 do 21-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Gezamenlijke aios/ opleidersdag Opleiders donderdag, 3sep-1 Extern J.P. Eusman, A. Weiland

Week 13 wo 27-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 13 do 28-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
10.45-14.30 APC-toets 3sep-1 27, 26, 10, 28 J.P. Eusman, A. Weiland, M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert

Week 15 wo 10-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 15 do 11-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 16 wo 17-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 16 do 18-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27, 26, 36 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 17 wo 24-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 18 wo 01-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 20 wo 15-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27, 26 J.P. Eusman, A. Weiland, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie door B. Schouten en M. Bos van 11.45-12.45 uur

Week 21 wo 22-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 VGG + aios als expert 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 22 wo 29-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 HTB 4 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
14.45-16.15 Afscheid 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3sep-1 3sep-1, Opleiders donderdag J.P. Eusman, A. Weiland

Week 25 do 20-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Zelfstandige Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.15-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
13.00-14.30 Palliatieve zorg 3 3sep-1 29 A. Weiland, J.P. Eusman, F. Guibert Buiron

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 29 do 18-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27, 26 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 33 do 15-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27, 26 J.P. Eusman, A. Weiland

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
10.45-12.15 Inbreng Stage Aios 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
14.45-16.15 Afscheid 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland