17, 1
22-04-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent E. Wesseling
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 22-04-2019 om 04:42



Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 CVRM Casuistiek 3mrt-1 20 E. Wesseling
14.45-16.15 CVRM Casuistiek 3mrt-2 20 E. Wesseling

Week 21 wo 22-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 CVA-de lange termijn effecten 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 CQ-F1 E. Wesseling

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1mrt-1 20 E. Wesseling

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Introductie KBA's 1mrt-4 26 E. Wesseling

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Introductie KBA's 1mrt-1 20 E. Wesseling

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Chronische nierschade 3mrt-2 20 E. Wesseling

Week 34 wo 21-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 CVA-de lange termijn effecten 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 E. Wesseling

Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.00 Cohort overleg docenten 1mrt-groepen Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, E. Wesseling, E.J.W. Dijkink

Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 CVRM Casuistiek 3jun-1 26 E. Wesseling

Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro: Welkomstwoord hoofd opleiding 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 J.M. van Ochten, P.J.E. Bindels, E. Wesseling

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-4 29 E. Wesseling

Week 45 wo 06-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 CVA-de lange termijn effecten 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 E. Wesseling

Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, E. Wesseling

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag NA-1802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling