17, 1
11-11-2019 (ma) t/m 28-08-2020 (vr)
Rooster voor docent R. Zegers
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 14-11-2019 om 09:46



Week 46 wo 13-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 1 Nieuwe opleiders 31, 34 M.L. Jacobs, R. Zegers, J.C. Chardon

Week 46 do 14-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 2 Nieuwe opleiders 14, 13 M.L. Jacobs, R. Zegers

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.15-12.45 CVRM 1sep-3, 1sep-4 Lokaal-9 (Ce-252) R. Zegers
14.00-16.30 CVRM 1sep-1, 1sep-2 Lokaal-9 (Ce-252) R. Zegers

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Chronische nierschade 3jun-2 26 R. Zegers

Week 2 di 07-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38, 31 A. Chiarotto, M.J. Dam-Rehorst, R. Zegers, F.P. Bareman, P.J. van den Berg, A.W.D. Verhof, M.L. Jacobs, B.T.W.D. Passchier, S. Oostlander, A. de Witt, H.P. Breedveldt Boer, G. Kuip, C. Sijbom

Week 7 do 13-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 CVRM Casuistiek 3sep-2 29 R. Zegers

Week 8 di 18-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.30-15.30 Leergang 3 - maart :Hart- en vaatziekten Opleiders dinsdag 20 R. Zegers

Week 9 di 25-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-1 27 R. Zegers
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-3 27 R. Zegers

Week 10 do 05-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Hartfalen 1sep-1, 1sep-2 R. Zegers
12.00-17.30 Preselectietoets aspirant opleiders Aspirant opleiders M.L. Jacobs, R. Zegers, P.J. van den Berg Grasag OWR 22 + 3 kleine subzalen in het owc
13.15-16.30 Hartfalen 1sep-3, 1sep-4 R. Zegers

Week 13 do 26-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Chronische nierschade 3sep-2 29 R. Zegers
13.15-14.45 Chronische nierschade 3dec-1 38 R. Zegers

Week 15 do 09-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Chronische nierschade 3sep-1 27 R. Zegers
13.15-14.45 CVRM Casuistiek 3dec-1 38 R. Zegers

Week 16 wo 15-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 1 Nieuwe opleiders R. Zegers, M.L. Jacobs, J.C. Chardon

Week 16 do 16-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 2 Nieuwe opleiders M.L. Jacobs, R. Zegers, P.J. van den Berg

Week 18 do 30-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3jun-2 26 R. Zegers
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3jun-1 26 R. Zegers

Week 20 wo 13-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.15-17.00 Themadag ervaren opleiders Ervaren opleiders Extern R. Zegers, M.L. Jacobs, F.P. Bareman, M.M.E. van der Meer, M.J. Bos

Week 25 di 16-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.15-12.45 CVRM 1mrt-3, 1mrt-4 R. Zegers
14.00-16.30 CVRM 1mrt-1, 1mrt-2 R. Zegers

Week 26 do 25-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-2 29 R. Zegers