Week 50 di 13-12-2022 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-16.30 | WV 9: CAT-presentatie | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1mrt-5 | OWR 20, OWR 24, OWR 26, OWR 27, OWR 29, OWR 30, OWR 38, OWR 34, OWR 25, OWR 37 | B.W. Koes, D. Schiphof, M.J. Bos, J.B.M. Rijkels-Otters, E.I.T. de Schepper, S. Bierma-Zeinstra, M.J. Dam-Rehorst, D. Vukosavljevic, A.W.D. Verhof, R.H.W. Strijkers, M.M.P. van Meer, R.A.F. Kolsters, H.P. Breedveldt Boer, M. van Middelkoop, A.P.J.M. van den Hurk, E. Wesseling, F.P. Bareman, K.F. van Halewijn, S. Bousema, E.P. Mooij, A. Chiarotto | Pauze op 3e verdieping (raamkant onder foyer) |
|
Week 2 di 10-01-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-16.30 | WV 9: CAT-presentatie inhaal- en herkans | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1mrt-5 | OWR 3 | M.J. Dam-Rehorst, A. Chiarotto, R.H.W. Strijkers | |
|
Week 4 di 24-01-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-14.45 | WV 4: Diagnostiek dag 1 | 1sep-1 | OWR 29 | M.J. Dam-Rehorst | |
|
Week 7 di 14-02-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
10.45-12.15 | WV 5: Diagnostiek dag 2 | 1sep-3 | OWR 34 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop/tablet mee (noodzakelijk), geen voorbereiding nodig. |
|
Week 11 di 14-03-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.30-10.15 | Intro: Wetenschap | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | CO-2 | R.H.W. Strijkers, M.J. Dam-Rehorst | |
|
Week 12 di 21-03-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
15.00-16.30 | WV 1: Pretoets + intro | 1mrt-3 | OWR 20 | M.J. Dam-Rehorst | |
|
Week 17 di 25-04-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-14.45 | WV 1: Pretoets + intro | 1mrt-2 | OWR 27 | M.J. Dam-Rehorst | |
|
Week 23 di 06-06-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-16.00 | WV 10 Wetenschapsmiddag | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | CO-2 | M.J. Dam-Rehorst | |
|
Week 25 di 20-06-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-16.30 | WV 9: CAT-presentatie | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | OWR 20, OWR 24, OWR 26, OWR 27, OWR 29, OWR 30, OWR 34, OWR 38, OWR 25, OWR 28 | D. Schiphof, R.H.W. Strijkers, D. Vukosavljevic, M.J. Bos, J.B.M. Rijkels-Otters, N. Gorter, S. Vinken, M.J. Dam-Rehorst, G.J. van Leeuwen, M. Chamoro, S.E. Kloprogge, E.R. van Meel, E.M. Macri, R. Zegers, G.M. Lagerwerf, N.M.C. Kuipers, C. van Assendelft, E.P. Mooij, A. Chiarotto | |
|
Week 37 di 12-09-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.30-10.15 | Intro: Wetenschap | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 | COO-3 | M.J. Dam-Rehorst | |
|
Week 38 di 19-09-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-14.45 | EBM 1 Leren van Olli | 1sep-1 | OWR 29 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop mee, vragen praktijk mee, Geb.naam/WW EMC mee. |
15.00-16.30 | EBM 1 Leren van Olli | 1sep-2 | OWR 38 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop mee, vragen praktijk mee, Geb.naam/WW EMC mee. |
|
Week 49 di 05-12-2023 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-12.15 | WV 9: CAT-presentatie | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | OWR 20, OWR 24, OWR 25, OWR 26, OWR 27, OWR 28, OWR 29, OWR 30, OWR 34, OWR 38, OWR 31 | R.H.W. Strijkers, A. Bohnen, R.A.F. Kolsters, A.P.J.M. van den Hurk, D. Vukosavljevic, M. van Middelkoop, M.J. Dam-Rehorst, A. Chiarotto, E.M. Macri, E. Wesseling, S. Vinken, S. Stockmann, A.W.D. Verhof, J.E. van der Vorm, S. Bierma-Zeinstra, A. de Witt, D. Schiphof, L.B.M. Koet, M. Chamoro, S. Bousema | |
|
Week 1 di 02-01-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
10.45-12.15 | EBM 4 Diagnostiek (basis) | 1sep-1, 1sep-2 | OWR 29 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop/tablet mee (noodzakelijk). |
|
Week 2 di 09-01-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-14.45 | EBM 4 Diagnostiek (basis) | 1sep-4, 1sep-3 | OWR 38 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop/tablet mee (noodzakelijk). |
|
Week 6 di 06-02-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-14.45 | EBM 5 Leren van Olli | 1sep-2 | OWR 30 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop mee, Olli-logboek mee, Geb.naam/WW EMC mee. |
|
Week 11 di 12-03-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.30-10.15 | Intro: Wetenschap | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | CO-2 | M.J. Dam-Rehorst, R.H.W. Strijkers | |
|
Week 12 di 19-03-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-14.45 | EBM 1 Leren van Olli | 1mrt-1 | OWR 20 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop mee, vragen praktijk mee, Geb.naam/WW EMC mee. |
15.00-16.30 | EBM 1 Leren van Olli | 1mrt-3 | OWR 20 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop mee, vragen praktijk mee, Geb.naam/WW EMC mee. |
|
Week 15 di 09-04-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-10.30 | EBM 1 Leren van Olli | 1mrt-4 | OWR 27 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop mee, vragen praktijk mee, Geb.naam/WW EMC mee. |
10.45-12.15 | EBM 1 Leren van Olli | 1mrt-2 | OWR 27 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop mee, vragen praktijk mee, Geb.naam/WW EMC mee. |
|
Week 21 di 21-05-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
10.45-12.15 | Onderzoek naar onderwijs | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | OWR 20, OWR 24, OWR 26, OWR 27, OWR 29 | M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters | |
13.15-16.30 | EBM 10 Wetenschapsmiddag | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | CO-2, OWR 36, OWR 3, OWR 4, OWR 5, OWR 6, OWR 20, OWR 24, OWR 26, OWR 27, OWR 29, OWR 30, OWR 34, OWR 38 | M.J. Dam-Rehorst, R.H.W. Strijkers | |
|
Week 26 di 25-06-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-12.15 | EBM 9 CAT-presentatie | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 | OWR 20, OWR 24, OWR 26, OWR 27, OWR 29, OWR 30, OWR 35, OWR 1, OWR 12 | D. Vukosavljevic, N.M.C. Kuipers, A. Chiarotto, G.M. Lagerwerf, E.P. Mooij, J.E. van der Vorm, A.W.D. Verhof, D. Schiphof, A. Bohnen, C.J.M. Laauwen, S. Mergler, B.W. Koes, M.J. Dam-Rehorst, R. Zegers, S. Bierma-Zeinstra, A.P.J.M. van den Hurk | |
|
Week 37 di 10-09-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.30-10.15 | Intro: Wetenschap | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | | R.H.W. Strijkers, M.J. Dam-Rehorst | |
|
Week 43 di 22-10-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-10.30 | EBM 8 Leren van Olli | 1mrt-4 | OWR 27 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop mee, Olli-logboek mee, Geb.naam/WW EMC mee. |
10.45-12.15 | EBM 8 Leren van Olli | 1mrt-3 | OWR 27 | M.J. Dam-Rehorst | Laptop mee, Olli-logboek mee, Geb.naam/WW EMC mee. |
|
Week 50 di 10-12-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
13.15-16.30 | EBM 9 CAT-presentatie | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | OWR 20, OWR 24, OWR 26, OWR 27, OWR 29, OWR 30, OWR 34, OWR 38 | M.J. Dam-Rehorst, B.W. Koes, R.H.W. Strijkers, D. Vukosavljevic, S. Stockmann, A. Au, N.M.C. Kuipers, J.E. van der Vorm, S. Vinken, E.P. Mooij, G.M. Lagerwerf | |
|