17, 1
18-02-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor groep Opleiders dinsdag
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 19-02-2019 om 04:42



Week 8 di 19-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, S. Oostlander
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Opleiders dinsdag 21 E.M. Nijenhuis, Y.D.M. van Trier
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Opleiders dinsdag 26 C.J. de Waard, G. Kuip
09.30-13.30 Workshop 1sep-1 Kirsten en Manon Opleiders dinsdag 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, N. Hamdoula Diversiteit - N. Hamdoula van 11.45-12.45 uur
09.30-13.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, N. Hamdoula Diversiteit - N. Hamdoula van 09.30-10.30 uur
09.30-13.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt, L. Fredrikze
10.30-13.30 Workshop 1mrt3 Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27, 30 M.M.P. van Meer, H.P. Breedveldt Boer, F.P. Bareman Vaardigheden - H.P. Breedveldt Boer van 13.30-14.30 uur
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 E. van Krieken, S.A. Siek, M.J. Bos EBM - M. Bos van 13.30-14.30 uur
13.30-15.30 Leergang 3 - maart: Oplossingsgerichte g Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch
13.30-15.30 Leergang 3 - september: Vaardigheden; KN Opleiders dinsdag Faculteit 72 (Ee-387) L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman

Week 12 di 19-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-1 1sep-1, Opleiders dinsdag Extern K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-2 1sep-2, Opleiders dinsdag Extern L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-3 1sep-3, Opleiders dinsdag Extern E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-4 1sep-4, Opleiders dinsdag Extern A. de Witt, L. Fredrikze
13.30-14.30 Instructie e-portfolio en videoplatform Opleiders dinsdag 30 E.J.W. Dijkink
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1MRT4 met docente Opleiders dinsdag Lokaal-11 (Ce-244) G. Kuip, C.J. de Waard
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1MRT2 met docente Opleiders dinsdag Faculteit 72 (Ee-387) S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1MRT-1 met docent Opleiders dinsdag 5 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1MRT3 met docente Opleiders dinsdag 16 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-1, Opleiders dinsdag 5 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios Opleiders dinsdag, 1mrt-2 Faculteit 72 (Ee-387) S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios Opleiders dinsdag, 1mrt-3 16 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
17.30-18.30 Borrel aios/opleiders MRT Opleiders dinsdag, 1mrt-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3 Pantry op 18e verdieping G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, E.M. Nijenhuis, S. Oostlander, M.P. Doornbosch, H.P. Breedveldt Boer

Week 16 di 16-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep-1 Kirsten en Manon Opleiders dinsdag 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen Diversiteit - N. Hamdoula van 11.45-12.45 uur
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt, L. Fredrikze Diversiteit - N. Hamdoula van 09.30-10.30 uur
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, C.J. de Waard
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 E. van Krieken, S.A. Siek
13.30-15.30 Leergang 3 - september: Vaardigheden; IU Opleiders dinsdag Lokaal-7 (Ce-245) L.G.M Croles - Zantkuijl Lokaal 7 bevindt zich in de faculteit
13.30-15.30 Leergang 3 - maart: EBM 1 Opleiders dinsdag 24 J.B.M. Rijkels-Otters

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.30-19.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios + borrel 1mrt-4, Opleiders dinsdag Extern C.J. de Waard, G. Kuip

Week 21 di 21-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep-1 Kirsten en Manon Opleiders dinsdag 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt, L. Fredrikze
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, C.J. de Waard
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 E. van Krieken, S.A. Siek
13.30-15.30 Leergang 3 - september: Vaardigheden: sl Opleiders dinsdag 20 L.G.M Croles - Zantkuijl
13.30-15.30 Leergang 3 - maart: EBM 2 Opleiders dinsdag 24 J.B.M. Rijkels-Otters

Week 25 di 18-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Extern

Week 25 wo 19-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Extern

Week 25 do 20-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Extern

Week 29 di 16-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 1sep-1 Kirsten en Manon Opleiders dinsdag 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.30-11.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-11.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-11.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
11.30-12.00 Lunchpakket aangeboden door de Huisartso Opleiders dinsdag
12.00-13.30 Zomercollege: Observatie van medisch-tec Opleiders dinsdag C.B.T. Rietmeijer

Week 34 di 20-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep-1 Kirsten en Manon Opleiders dinsdag 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-1 + 1mrt-1, Opleiders dinsdag G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-2 + Opleiders dinsdag, 1mrt-2 E.M. Nijenhuis, S. Oostlander
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-3 + Opleiders dinsdag, 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-4 + Opleiders dinsdag, 1mrt-4 G. Kuip, C.J. de Waard

Week 42 di 15-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 3 - maart Opleiders dinsdag 24
13.30-15.30 Leergang 3 - september Opleiders dinsdag 20
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 3 - maart Opleiders dinsdag 24
13.30-15.30 Leergang 3 - september Opleiders dinsdag 20
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
12.45-13.30 Lunch aangeboden door de Huisartsopleidi Opleiders dinsdag Graag de Foyer reserveren
13.30-14.45 Jaarcollege Opleiders dinsdag P.J.E. Bindels