17, 1
17-02-2020 (ma) t/m 02-09-2022 (vr)
Rooster voor groep Opleiders dinsdag
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 18-02-2020 om 04:43



Week 8 di 18-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt Vaardigheden van 13.30-14.30 uur door Hans Peter Breedveldt Boer
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken EBM - P.J. van den Berg van 13.30-14.30 uur
13.30-15.30 Leergang 3 - maart :Hart- en vaatziekten Opleiders dinsdag 20 R. Zegers
13.30-15.30 Leergang 3- september: Vaardigheden IUD Opleiders dinsdag OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit L.G.M. Croles - Zantkuijl, J. van Ommen

Week 12 di 17-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp 1sep-1, Opleiders dinsdag Externe ruimte A. de Witt
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-2 Externe ruimte B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-3 6 S.C.M. van Steekelenburg
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-4 Externe ruimte K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
14.00-16.30 Kennismaking Opleiders 1mrt-1 met groeps Opleiders dinsdag 5 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1mrt-2 met groeps Opleiders dinsdag 4 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1mrt-3 met groeps Opleiders dinsdag 30 F. Wouters, M.P. Doornbosch
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1mrt-4 met groeps Opleiders dinsdag 14 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-1 1mrt-1, Opleiders dinsdag 5 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-2 Opleiders dinsdag, 1mrt-2 4 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-3 Opleiders dinsdag, 1mrt-3 6 F. Wouters, M.P. Doornbosch
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-4 Opleiders dinsdag, 1mrt-4 14 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
17.30-18.30 Borrel aios en opleiders 1mrt-1, Opleiders dinsdag, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Pantry op 18e verdieping G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, F. Wouters, M.P. Doornbosch, H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard

Week 15 di 07-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-17.00 LHK opleiders onder examencondities Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag, Ervaren opleiders 36

Week 17 di 21-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek 11.45-12.00 uur Anne: uitleg over leergangen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis 11.45-12.00 uur Ellen: uitleg over leergangen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters 11.45-12.00 uur Marloes Jacobs: uitleg over leergangen
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard 11.45-12.00 uur Lydeke van Beek: uitleg over leergangen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 - LEOh bespreken - Anne d Opleiders dinsdag 27 L. Fredrikze, A. de Witt Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-13.30 Workshop 1sep2 - LEOh bespreken - Bibi Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-13.30 Workshop 1sep3 - LEOh bespreken - Esther Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - LEOh bespreken - Kirste Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen Bespreken uitkomsten LEOh
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 3 - september/Vaardigheden: sl Opleiders dinsdag OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit L.G.M. Croles - Zantkuijl, C. Sijbom
13.30-15.30 Leergang 3 - maart/ EBM 1 Opleiders dinsdag 24 J.B.M. Rijkels-Otters
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs

Week 17 do 23-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag

Week 21 di 19-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 3 - september / Focusgroep prog Opleiders dinsdag 20 M.J. Bos
13.30-15.30 Leergang 3 - maart / EBM 2 Opleiders dinsdag 24 J.B.M. Rijkels-Otters
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs

Week 21 do 21-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag

Week 24 di 09-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 24 wo 10-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 24 do 11-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 30 di 21-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
11.30-12.00 Lunchpakket Opleiders dinsdag
12.00-13.30 Zomercollege Opleiders dinsdag T. van Ginhoven

Week 34 di 18-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt
09.30-12.45 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-12.45 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard

Week 38 di 15-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp 1mrt-1, Opleiders dinsdag G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1mrt-4 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
15.00-16.30 Kennismaking opleiders met groepsdocente Opleiders dinsdag
15.00-16.30 Kennismaking opleiders met groepsdocente Opleiders dinsdag
15.00-16.30 Kennismaking opleiders met groepsdocente Opleiders dinsdag
15.00-16.30 Kennismaking opleiders met groepsdocente Opleiders dinsdag
15.00-16.30 Kennismaking opleiders met groepsdocente Opleiders dinsdag
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1sep-1 Opleiders dinsdag, 1sep-1
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1sep-2 Opleiders dinsdag, 1sep-2
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1sep-3 Opleiders dinsdag, 1sep-3
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1sep-4 Opleiders dinsdag, 1sep-4
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1sep-5 Opleiders dinsdag, 1sep-5
17.00-18.00 Borrel aios en opleiders Opleiders dinsdag, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 Pantry op 18e verdieping

Week 41 di 06-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-17.00 LHK opleiders onder examencondities Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag R. Zegers

Week 43 di 20-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Opleiders dinsdag NA-1802
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman EBM van 13.30-14.30 uur door Michiel Bos
13.30-15.30 Leergang 3 - maart/ Vaardigheden: KNO, Opleiders dinsdag M. Kooijman
13.30-15.30 Leergang 3 - september / EBM 1 Opleiders dinsdag 20 P.J. van den Berg
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders dinsdag L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 43 do 22-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag

Week 47 di 17-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Opleiders dinsdag NA-1802
13.30-15.30 Leergang 3 - maart Opleiders dinsdag 24
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman EBM van 13.30-14.30 uur door Michiel Bos
13.30-15.30 Leergang 3 - maart/Vaardigheden: IUD en Opleiders dinsdag J. van Ommen, L.G.M. Croles - Zantkuijl
13.30-15.30 Leergang 3 - september / EBM 2 Opleiders dinsdag 20 P.J. van den Berg

Week 47 do 19-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag

Week 51 di 15-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Opleiders dinsdag NA-1802
12.45-13.30 Lunch aangeboden door de Huisartsopleidi Opleiders dinsdag
13.30-14.45 Jaarcollege Opleiders dinsdag P.J.E. Bindels

Week 3 di 19-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Opleiders dinsdag NA-1802
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 3 - maart/Vaardigheden: slecht Opleiders dinsdag L.G.M. Croles - Zantkuijl
13.30-15.30 Leergang 3 - september/Vaardigheden: KNO Opleiders dinsdag H.P. Breedveldt Boer, M. Kooijman

Week 3 do 21-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag

Week 7 di 16-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Opleiders dinsdag NA-1802
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 3 - maart Opleiders dinsdag 30
13.30-15.30 Leergang 3 - september/Vaardigheden: IU Opleiders dinsdag J. van Ommen, L.G.M. Croles - Zantkuijl

Week 7 do 18-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag

Week 11 di 16-03-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp 1sep-1, Opleiders dinsdag Externe ruimte
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-2 Externe ruimte
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-3 Externe ruimte
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-4 Externe ruimte
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-5 Externe ruimte

Week 14 di 06-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-17.00 LHK opleiders onder examencondities Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag, Ervaren opleiders R. Zegers

Week 16 di 20-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Opleiders dinsdag NA-1802
13.30-15.30 Leergang 3 - maart Opleiders dinsdag 24
13.30-15.30 Leergang 3 - september Opleiders dinsdag 20
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27

Week 16 do 22-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag

Week 20 di 18-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Opleiders dinsdag NA-1802
13.30-15.30 Leergang 3 - maart Opleiders dinsdag 24
13.30-15.30 Leergang 3 - september Opleiders dinsdag 20
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27

Week 20 do 20-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag

Week 24 di 15-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen/Geen TKD Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 24 wo 16-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen/Geen TKD Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 24 do 17-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen/Geen TKD Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 29 di 20-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Opleiders dinsdag NA-1802
11.30-12.00 Lunchpakket aangeboden door Huisartsople Opleiders dinsdag
12.00-13.30 Zomercollege Opleiders dinsdag

Week 33 di 17-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Opleiders dinsdag NA-1802

Week 40 di 05-10-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-17.00 LHK opleiders onder examencondities Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag, Ervaren opleiders R. Zegers

Week 42 do 21-10-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag

Week 46 do 18-11-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag