17, 1
21-10-2019 (ma) t/m 28-08-2020 (vr)
Rooster voor groep Opleiders dinsdag
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 21-10-2019 om 04:43



Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze Frits Bareman-intro maatschappelijk handelen van 09.30-09.50 uur
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier Frits Bareman-intro maatschappelijk handelen van 10:00-10.20 uur
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg Frits Bareman-intro maatschappelijk handelen van 10:30-10.50 uur
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen Frits Bareman-intro maatschappelijk handelen van 11:00-11.20 uur
11.45-13.30 Klankbordlunch opleiders Opleiders dinsdag 35 R. Zegers
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer, A.W.D. Verhof Vaardigheden van 13.30-14.30 uur door Alex Verhof
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 E. de Vogel-Voogt
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman, M.J. Bos EBM 2 van 13.30-14.30 door M.J. Bos
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 3 - maart: Vaardigheden: IUD en Opleiders dinsdag 6 L.G.M. Croles - Zantkuijl, J. van Ommen
13.30-15.30 Leergang 3 - september: EBM 2 Opleiders dinsdag 20 J.B.M. Rijkels-Otters

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-12.45 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-12.45 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-12.45 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-12.45 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-12.45 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
12.45-13.30 Lunch aangeboden door de Huisartsopleidi Opleiders dinsdag Foyer Foyer C
13.30-14.45 Jaarcollege Opleiders dinsdag CO-3 P.J.E. Bindels Foyer - C

Week 4 di 21-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt Vaardigheden van 13.30-14.30 uur door Alex Verhof
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken EBM - P.J. van den Berg van 13.30-14.30 uur
13.30-15.30 Leergang 3 - september: Vaardigheden KNO Opleiders dinsdag 4 M. Kooijman, H.P. Breedveldt Boer
13.30-15.30 Leergang 3-maart: vaardigheiden slechte Opleiders dinsdag 15 L.G.M. Croles - Zantkuijl, C. Sijbom
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders dinsdag 38 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 8 di 18-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken EBM - P.J. van den Berg van 13.30-14.30 uur
13.30-15.30 Leergang 3 - maart :Hart- en vaatziekten Opleiders dinsdag 20 R. Zegers
13.30-15.30 Leergang 3- september: Vaardigheden IUD Opleiders dinsdag L.G.M. Croles - Zantkuijl, J. van Ommen

Week 12 di 17-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp 1sep-1, Opleiders dinsdag A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-2 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-3 S.C.M. van Steekelenburg
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-4 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-14.30 Instructie e-portfolio en videoplatform Opleiders dinsdag
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1mrt-1 met groeps Opleiders dinsdag
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1mrt-2 met groeps Opleiders dinsdag
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1mrt-3 met groeps Opleiders dinsdag
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1mrt-4 met groeps Opleiders dinsdag
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-1 1mrt-1, Opleiders dinsdag
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-2 Opleiders dinsdag, 1mrt-2
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-3 Opleiders dinsdag, 1mrt-3
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-4 Opleiders dinsdag, 1mrt-4
17.30-18.30 Borrel aios en opleiders 1mrt-1, Opleiders dinsdag, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 16 di 14-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt

Week 17 di 21-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 - LEOh bespreken - Anne d Opleiders dinsdag 27 L. Fredrikze, A. de Witt Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-13.30 Workshop 1sep2 - LEOh bespreken - Bibi Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-13.30 Workshop 1sep3 - LEOh bespreken - Esther Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - LEOh bespreken - Kirste Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen Bespreken uitkomsten LEOh
13.30-15.30 Leergang 3 - maart Opleiders dinsdag 24
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 3 - september/Vaardigheden: sl Opleiders dinsdag 20 L.G.M. Croles - Zantkuijl, C. Sijbom
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26

Week 21 di 19-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-15.30 Leergang 3 - maart Opleiders dinsdag 24
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 3 - september / Focusgroep prog Opleiders dinsdag 20
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26

Week 24 di 09-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Extern

Week 24 wo 10-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Extern

Week 24 do 11-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Extern

Week 30 di 21-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
11.30-12.00 Lunchpakket Opleiders dinsdag
12.00-13.30 Zomercollege Opleiders dinsdag C. Verhoef

Week 34 di 18-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-12.45 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen