17, 1
17-02-2020 (ma) t/m 02-09-2022 (vr)
Rooster voor groep Opleiders donderdag
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 18-02-2020 om 04:43



Week 8 do 20-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie - M. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag Externe ruimte M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
13.30-15.30 Keuzemodule Liesklachten Opleiders donderdag OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit J.M. van Ochten Neem uw Erasmus MC pas mee i.v.m. toegang tot onderwijsruimte
13.30-15.30 Keuzemodule Motiverende gespreksvoering Opleiders donderdag 20 C.J. de Waard, N. Goezinne
13.30-15.30 Keuzemodule Didactische vaardigheden dee Opleiders donderdag 24, 27, 29 M.L. Jacobs, S.A. Siek, A. de Witt OWR 27 en 29 zijn subzalen

Week 12 do 19-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 38 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
13.15-16.30 Ideale praktijk groep 3sep-1 3sep-1, Opleiders donderdag Externe ruimte E. Wesseling, A. Weiland
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3jun-1, Opleiders donderdag 5 R.H.P. van der Knaap, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 Opleiders donderdag, 3jun-2 Lokaal-10 (Ce-248) B.W.V. Schouten, P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-1 3sep-1, Opleiders donderdag Externe ruimte E. Wesseling, A. Weiland
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1 3jun-1, Opleiders donderdag 5 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-2 Opleiders donderdag, 3jun-2 Lokaal-10 (Ce-248) P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-2 3sep-2, Opleiders donderdag Lokaal-7 (Ce-245) J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
13.30-15.30 Workshop voor opleiders Opleiders donderdag, 3dec-1 15 E. de Vogel-Voogt, H.R. Balvert
15.00-16.30 Kennismaking opleiders 3mrt-1 Opleiders donderdag Lokaal-11 (Ce-244) I.C. Hodes, L. Fredrikze
15.00-16.30 Kennismaking opleiders 3mrt-2 Opleiders donderdag OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede Let op, onderwijsruimte ALLEEN toegankelijk met EMC-pas. Zonder EMC-pas geen toegang tot ruimte.
15.30-16.00 Kennismaking aios/opleiders 3dec-1 Opleiders donderdag, 3dec-1 15 E. de Vogel-Voogt, H.R. Balvert
16.00-17.30 Borrel aios en opleiders 3dec-1 3dec-1, Opleiders donderdag 31 E. de Vogel-Voogt, H.R. Balvert
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 3mrt-1 3mrt-1, Opleiders donderdag Lokaal-11 (Ce-244) I.C. Hodes, L. Fredrikze
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 3mrt-2 Opleiders donderdag, 3mrt-2 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede Let op, onderwijsruimte ALLEEN toegankelijk met EMC-pas. Zonder EMC-pas geen toegang tot ruimte.
17.00-18.00 Borrel aios en opleiders 3mrt-1 en 3mrt- 3mrt-1, 3mrt-2, Opleiders donderdag Pantry op 18e verdieping I.C. Hodes, L. Fredrikze, M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede

Week 15 di 07-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-17.00 LHK opleiders onder examencondities Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag, Ervaren opleiders 36

Week 16 do 16-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze Frits Bareman-intro maatschappelijk handelen van 09.30-09.50 uur
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede Frits Bareman-intro maatschappelijk handelen van 11:45-12.05 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland Preventie - M. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20

Week 20 do 14-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman Preventie - M. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.15-16.30 Ideale praktijk groep 3sep-2 3sep-2, Opleiders donderdag 23 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3sep-2, Opleiders donderdag 6 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Opleiders donderdag 24

Week 24 di 09-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 24 wo 10-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 24 do 11-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 29 do 16-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 A. Weiland Ester niet aanwezig wegens vakantie
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Opleiders donderdag 26
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
11.30-12.00 Lunchpakket Opleiders donderdag
12.00-13.30 Zomercollege Opleiders donderdag C. Verhoef

Week 34 do 20-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Opleiders donderdag 26
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede

Week 38 do 17-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-16.30 Ideale praktijk groep 3dec-1 Opleiders donderdag, 3dec-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt, R.H.P. van der Knaap
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3dec-2 Opleiders donderdag, 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3dec-1 Opleiders donderdag, 3dec-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3mrt-1 3mrt-1, Opleiders donderdag I.C. Hodes, L. Fredrikze
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3mrt-2 Opleiders donderdag, 3mrt-2 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1 3jun-1, Opleiders donderdag
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-2 Opleiders donderdag, 3jun-2
13.15-16.30 Ideale praktijk groep 3dec-2 Opleiders donderdag, 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 Opleiders donderdag, 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard, R.H.P. van der Knaap
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 Opleiders donderdag, 3dec-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt, B.W.V. Schouten
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3mrt-1, Opleiders donderdag I.C. Hodes, M.L. Weltevrede
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 Opleiders donderdag, 3mrt-2 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Kennismaking opleiders 3sep-1 Opleiders donderdag
15.00-16.30 Kennismaking opleiders 3sep-2 Opleiders donderdag
15.00-16.30 Kennismaking opleiders 3sep-3 Opleiders donderdag
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 3sep-1 3sep-1, Opleiders donderdag
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 3sep-2 Opleiders donderdag, 3sep-2
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 3sep-3 Opleiders donderdag, 3sep-3
17.00-18.00 Borrel aios en opleiders 3sep-1, 3sep-2 3sep-1, 3sep-2, Opleiders donderdag, 3sep-3 Pantry op 18e verdieping

Week 41 di 06-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-17.00 LHK opleiders onder examencondities Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag R. Zegers

Week 42 do 15-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Opleiders donderdag 26
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Opleiders donderdag NA-2402
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Opleiders donderdag 24
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders donderdag L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 47 do 19-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Opleiders donderdag 26
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Opleiders donderdag
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Opleiders donderdag 24

Week 51 do 17-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Opleiders donderdag 26
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Opleiders donderdag
12.45-13.30 Lunch aangeboden door de Huisartsopleidi Opleiders donderdag
13.30-14.45 Jaarcollege Opleiders donderdag P.J.E. Bindels

Week 3 do 21-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 L. Fredrikze, I.C. Hodes
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Opleiders donderdag NA-1802
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule Masterclass Literatuur lezen Opleiders donderdag 24 P.J.E. Bindels

Week 7 do 18-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Opleiders donderdag 26
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Opleiders donderdag NA-1802
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule Masterclass Literatuur lezen Opleiders donderdag 24 P.J.E. Bindels

Week 11 do 18-03-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1, Opleiders donderdag
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-1 3sep-1, Opleiders donderdag
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-2 Opleiders donderdag, 3sep-2
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag Opleiders donderdag, 3jun-2
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-3 Opleiders donderdag, 3sep-3
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 3sep-1, Opleiders donderdag
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 Opleiders donderdag, 3sep-2
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 Opleiders donderdag, 3sep-3

Week 14 di 06-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-17.00 LHK opleiders onder examencondities Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag, Ervaren opleiders R. Zegers

Week 15 do 15-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Opleiders donderdag 26
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Opleiders donderdag NA-1802
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26

Week 20 do 20-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Opleiders donderdag 26
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Opleiders donderdag NA-1802
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Opleiders donderdag 24

Week 21 do 27-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Opleiders donderdag 26

Week 24 di 15-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen/Geen TKD Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 24 wo 16-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen/Geen TKD Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 24 do 17-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen/Geen TKD Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Externe ruimte

Week 28 do 15-07-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Opleiders donderdag NA-1802
11.30-12.00 Lunchpakket aangeboden door Huisartsople Opleiders donderdag
12.00-13.30 Zomercollege Opleiders donderdag

Week 33 do 19-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Opleiders donderdag NA-1802

Week 40 di 05-10-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-17.00 LHK opleiders onder examencondities Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag, Ervaren opleiders R. Zegers

Week 41 do 14-10-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag

Week 46 do 18-11-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag