17, 1
19-08-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor groep Opleiders donderdag
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 19-08-2019 om 04:42



Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3mrt-1, Opleiders donderdag Extern I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1 3jun-1, Opleiders donderdag 4 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-15.00 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3jun-1, Opleiders donderdag 4 R.H.P. van der Knaap
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3dec-1 3dec-1, Opleiders donderdag 29, 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.15-16.30 Ideale praktijk 3mrt-1, Opleiders donderdag Extern I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 Ideale praktijk Opleiders donderdag, 3mrt-2 Externe ruimte M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 voor 3de 3dec-1, Opleiders donderdag 29, 30 B.W.V. Schouten
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag Opleiders donderdag, 3mrt-2 Extern M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Kennismaking opleiders 3sep-1 Anne en Es Opleiders donderdag 21 E. Wesseling, A. Weiland
15.00-16.30 Kennismaking opleiders 3sep-2 Jan-Peter Opleiders donderdag 26, 27 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios 3sep-1, Opleiders donderdag 21 E. Wesseling, A. Weiland
16.30-17.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios Opleiders donderdag, 3sep-2 26, 27 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
17.00-18.00 Borrel aios en opleiders 3sep-1 en 3sep- 3sep-1, 3sep-2, Opleiders donderdag Pantry op 18e verdieping E. Wesseling, A. Weiland, E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman

Week 42 do 17-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3jun1 - LEOh bespreken - Yvonne Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-12.45 Workshop 3jun2 - LEOh bespreken - Arjen Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
11.45-12.45 Onderzoek naar Klinisch Redeneren Opleiders donderdag C. van Sassen
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule Stress en burn-out Opleiders donderdag 26 F.P. Bareman
13.30-15.30 Keuzemodule Diversiteit: Cultuursensitie Opleiders donderdag 24 Dr. C. Hoffer
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders donderdag 9 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule Stress en burn-out Opleiders donderdag 26 F.P. Bareman
13.30-15.30 Keuzemodule Diversiteit: Licht verstande Opleiders donderdag 24 M. Slockers, M Vermaak

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3mrt-2 3mrt-2, Opleiders donderdag 5 B.W.V. Schouten
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 Opleiders donderdag, 3mrt-1 14 R.H.P. van der Knaap

Week 51 do 19-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Opleiders donderdag 30
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Opleiders donderdag 38
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
12.45-13.30 Lunch aangeboden door de Huisartsopleidi Opleiders donderdag Graag de Foyer reserveren
13.30-14.45 Jaarcollege Opleiders donderdag P.J.E. Bindels Graag Collegezaal 1 of 2
13.30-16.30 Ideale praktijk groep 3jun-2 3jun-2, Opleiders donderdag M. Slieker-Bosma, P.A. Muller