17, 1
21-10-2019 (ma) t/m 28-08-2020 (vr)
Rooster voor groep Opleiders donderdag
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 21-10-2019 om 04:43



Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
11.45-13.30 Klankbordlunch opleiders Opleiders donderdag 23 R. Zegers
13.30-15.30 Keuzemodule Stress en stress gerelateerd Opleiders donderdag 26 F.P. Bareman
13.30-15.30 Keuzemodule Chronische pijn - 2 Opleiders donderdag 20 L. Swaan, M.L. Weltevrede

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3mrt-2 3mrt-2, Opleiders donderdag 5 B.W.V. Schouten
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 Opleiders donderdag, 3mrt-1 14 R.H.P. van der Knaap

Week 51 do 19-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
12.45-13.30 Lunch aangeboden door de Huisartsopleidi Opleiders donderdag Foyer Foyer C
13.30-14.45 Jaarcollege Opleiders donderdag Querido zaal P.J.E. Bindels
13.30-16.30 Ideale praktijk groep 3jun-2 3jun-2, Opleiders donderdag 23 M. Slieker-Bosma, P.A. Muller
15.00-17.00 Workshop 3dec2 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt

Week 3 do 16-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie - M. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3sep1 - LEOh bespreken - Ester Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-12.45 Workshop 3sep2 - LEOh bespreken Jan-Pete Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24
13.30-15.30 Keuzemodule Polsklachten Opleiders donderdag 26 P. Krastman
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders donderdag 30 L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 8 do 20-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie - M. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24
13.30-15.30 Keuzemodule Liesklachten Opleiders donderdag 26 J.M. van Ochten

Week 12 do 19-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 Ideale praktijk 3sep-1, Opleiders donderdag E. Wesseling, A. Weiland
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3jun-1, Opleiders donderdag R.H.P. van der Knaap, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 Opleiders donderdag, 3jun-2 B.W.V. Schouten, P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-1 3sep-1, Opleiders donderdag E. Wesseling, A. Weiland
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1 3jun-1, Opleiders donderdag Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-2 Opleiders donderdag, 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3dec-1 3dec-1, Opleiders donderdag C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3dec-2 Opleiders donderdag, 3dec-2 E. de Vogel-Voogt, H.R. Balvert
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-2 3sep-2, Opleiders donderdag J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis

Week 16 do 16-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Erik en Carina - LEOh bes Opleiders donderdag 30 C.J. de Waard, E.J.M. Frölke Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Roos en Elsbeth - LEOh b Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Opleiders donderdag 20
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland Preventie - M. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Opleiders donderdag 21
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20

Week 20 do 14-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Opleiders donderdag 20
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman Preventie - M. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Opleiders donderdag 21
13.15-16.30 Ideale praktijk 3sep-2, Opleiders donderdag J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3sep-2, Opleiders donderdag E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24

Week 24 di 09-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Extern

Week 24 wo 10-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Extern

Week 24 do 11-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-18.00 Centrale opleidersdagen Opleiders dinsdag, Opleiders donderdag Extern

Week 29 do 16-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Opleiders donderdag 20
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 A. Weiland Ester niet aanwezig wegens vakantie
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Opleiders donderdag 21
11.30-12.00 Lunchpakket Opleiders donderdag
12.00-13.30 Zomercollege Opleiders donderdag C. Verhoef

Week 34 do 20-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 3dec1 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.30-11.30 Workshop 3dec2 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-11.30 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Opleiders donderdag 24
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Opleiders donderdag 20
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Opleiders donderdag 21