18, 1
18-02-2019 (ma) t/m 31-05-2019 (vr)
Rooster voor groep 3jun-1.2
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 18-02-2019 om 04:42



Week 9 do 28-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 L. Fredrikze
10.45-12.15 APC Systeem 1 3jun-1.2 24 M.P. Doornbosch, L. Fredrikze
13.00-14.30 Palliatieve Zorg 3 3jun-1 24 H.R. Balvert, A.A. van der Male
14.45-16.15 Intervisie IV-J1 3jun-1 24 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie IV-J2 3jun-1 26 E. Breedveld
14.45-16.15 Intervisie Groep IV-J3 3jun-1 38 W. Spinnewijn

Week 10 do 07-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma, L. Fredrikze
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 (3jun-1) 3jun-1, Opleiders donderdag 24, 26 B.W.V. Schouten, R.H.P. van der Knaap

Week 11 do 14-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Bekostiging zorg/huisartsenzorg 3jun-1.2 28 J.T. van Geffen
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 3* 3jun-1
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.2 24 H.R. Balvert, L. Fredrikze
13.00-16.15 People management 3jun-1 24 R Lagerweij

Week 12 do 21-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 L. Fredrikze
10.45-12.15 APC-Systeem-2 3jun-1.2 24 N. Goezinne, M. de Wit, M.P. Doornbosch, L. Fredrikze
13.00-14.30 Astma/COPD: meet the expert 3jun-1 24 J. van der Moer
14.45-16.15 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3jun-1 24 R. Zegers

Week 13 do 28-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 L. Fredrikze
10.45-16.15 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3jun-1 24 M. de Graaff

Week 14 wo 03-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2 Balustrade-Passage
13.30-16.15 Kenniscafe 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3dec-1 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27

Week 15 do 11-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 3jun-1.2 20 F.P. Bareman
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.2 24 H.R. Balvert, L. Fredrikze
13.00-16.15 Diversiteit 3jun-1 24 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid

Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Preventie 3jun-1.2 26 B.W.V. Schouten, M.J. Bos
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3jun-1 24 H.R. Balvert, L.A. de Jonge-'t Hoen, M. Poldervaart Acteur Maarten Poldervaart aanwezig.
13.00-14.30 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 H.R. Balvert, L. Fredrikze
14.45-16.15 Intervisie IV-J2 3jun-1 26 E. Breedveld
14.45-16.15 Intervisie Groep IV-J3 3jun-1 33 W. Spinnewijn

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Klinische genetica 3jun-1 24 F. Petrij

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Begeleidingsblok 3jun-1.2 26 L. Fredrikze
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 H.R. Balvert, L. Fredrikze
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3jun-1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
14.45-16.15 Afscheid 3jun-1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3jun-1 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma

Week 22 do 30-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Hemelvaartsdag 3jun-1 Extern