18, 1
18-02-2019 (ma) t/m 30-08-2019 (vr)
Rooster voor groep 1sep-1
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 21-02-2019 om 04:42



Week 9 di 26-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1sep-1 27 R. Wagemakers, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Video's op de hap 1sep-1, 1sep-2 27, 29, 23 R.D.W. van Bentveld
10.45-12.15 KR-7 What's HAPpening 1sep-1 27 C. Sijbom, M. Kooijman, L.G.M Croles - Zantkuijl, N. Hamdoula
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 WV 4: Diagnostiek dag 1 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A, 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 23 P.J. van den Berg
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 N. van Iperen Geannuleerd - verplaatst naar 5 maart 2019 van 16:30-18:00 uur
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 37 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 WV 4: Diagnostiek dag 1 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 P.J. van den Berg

Week 10 di 05-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + APC toets instruc 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1sep-1 27, 28, 25 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Diabetes basis 1sep-1, 1sep-2 CQ-B F. Visser
14.45-16.15 Spirometrie 1sep-1, 1sep-2 CQ-5G (GK-gebouw) C.J. Kuypers Spirometer meenemen

Week 11 di 12-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-17.00 Zelfstandige week 1sep-1 Extern

Week 12 di 19-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-1 1sep-1, Opleiders dinsdag Extern K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede

Week 13 di 26-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 29 D Schiphof
13.00-14.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 27 J. Runhaar
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 27 B.W. Koes

Week 14 wo 03-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Margriethal-Schiedam
12.00-13.00 Lunch na LHK 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Kenniscafe 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27

Week 14 do 04-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-09.00 *KR Hartcursus dag 2* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-12.00 Ritmestoornissen 1sep-1, 1sep-2 38 R. Wijland
13.00-16.00 Hartfalen 1sep-1, 1sep-2 24 R. Zegers Geannuleerd

Week 15 di 09-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 CQ-5E (GK-gebouw) C. Meeuwsen Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 28 C. van de Logt Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 CQ-4D (GK-gebouw) H. Slim Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 WV 6: Therapie dag 1 1sep-4.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-1.B 29 D Schiphof
13.00-14.30 WV 6: Therapie dag 1 1sep-3.A, 1sep-2.A, 1sep-4.A, 1sep-1.A 27 M. van Middelkoop
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 NA-2802 N. van Iperen Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 WV 6: Therapie dag 1 1sep-1.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C, 1sep-2.C 27 A. Bohnen

Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-09.00 *Themadag: Diversiteit* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 SES gerelateerde gezondheidsverschillen 1sep-1, 1sep-2 4 Prof. Dr. L. Burdorf
13.00-14.30 Cultuursentitief werken 1sep-1, 1sep-2 5 Dr. C. Hoffer
14.45-16.15 Omgaan met LVB 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 35 M Vermaak, M. Slockers

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 WV 7: Therapie dag 2 1sep-2.A, 1sep-1.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 A Chiarotto
13.00-14.30 WV 7: Therapie dag 2 1sep-4.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-1.B 29 A. Bohnen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 WV 7: Therapie dag 2 1sep-4.C, 1sep-3.C, 1sep-2.C, 1sep-1.C 29 A. Bohnen

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-16.15 Astma en COPD Cursus 1sep-1, 1sep-2 L. van der Meer
16.15-16.30 Voorlichting Differentiatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 G.J. Vrielink

Week 20 di 14-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 J.G.M Aartsen
10.45-12.15 Ethiek 1 1sep-4.C, 1sep-3.C, 1sep-2.C, 1sep-1.C 30 K. Tromp
10.45-12.15 Ethiek 1 1sep-4.B, 1sep-3.B, 1sep-2.B, 1sep-1.B 29 J.G.M Aartsen
10.45-12.15 Ethiek 1 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 38 E. Bunnik
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 WV 8: CAT voordoe actie 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 J.B.M. Rijkels-Otters Eigen laptop/tablet meenemen. Denk na over PICO vraag.
13.00-14.30 WV 8: CAT voordoe actie 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen. Denk na over PICO vraag.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 WV 8: CAT voordoe actie 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen. Denk na over PICO vraag.

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Lve: Visie bespreken 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.15-10.30 Intro jaar 2; Inhoud 1sep-2, 1sep-1 M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Tijdmanagement 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Nabespreking Diversiteit 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 N. Hamdoula
13.00-14.30 Nabespreking Diversiteit 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Nabespreking Diversiteit 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 N. Hamdoula
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-16.15 WV 10 Wetenschapsmiddag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 J.B.M. Rijkels-Otters

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 KR-5 Hoofdpijn 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 M. Kooijman
13.00-14.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 M. Fouraux
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 27 A. de Witt, N. Hamdoula
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam

Week 25 di 18-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Centrale opleidersdagen/Geen TKD 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, M.J. Dam-Rehorst, A Brahimaj

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.30-10.45 Inleiding en Laboratoriumdiagnostiek bij 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
11.00-12.00 Plenaire lezing SOLK 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.00-14.30 Route A: Diagnostische onzekerheden 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.00-14.30 Route D: Omgaan met ongerustheid van pat 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.00-14.30 Route C: Die vermoeidheid zit toch niet 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.00-14.30 Route B: Patiënt-perspectief bij langdu 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.00-16.15 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
14.45-16.15 Route C: Diagnostische onzekerheden 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
14.45-16.15 Route B: Die vermoeidheid zit toch niet 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
14.45-16.15 Route D: Patiënt-perspectief bij langdu 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 E. Bunnik
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 J.G.M Aartsen
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 30 K. Tromp
13.00-14.30 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 L.G.M Croles - Zantkuijl
13.00-14.30 KR-5 Hoofdpijn 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 A.W.D. Verhof
13.00-14.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 30 M. Fouraux
14.45-16.15 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 27 M. Kooijman
14.45-16.15 KR-5 Hoofdpijn 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 A.W.D. Verhof
14.45-16.15 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 30 M. Fouraux

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-1 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-1 27
13.00-14.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-1 30 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-16.15 WV 9: CAT-presentatie herkansingsmoment 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters Let op, dit is het herkansingsmoment.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 29 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.30 Zomerprogramma - diversiteitsdag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 27, 29, 30, 38
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-09.00 *Ouderendag* 1sep-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 Onderwijs: nog te ontwikkelen onderwijs 1sep-1, 1sep-2 M. Kooijman
10.45-12.15 Palliatieve zorg op de HAP 1sep-1, 1sep-2 A.A. van der Male
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 29 H.P. Breedveldt Boer
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Farmacotherapie: Organisatie + Lareb 1sep-1, 1sep-2

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 KR-6 Duizeligheid 1sep-1, 1sep-2 L.G.M Croles - Zantkuijl, A.W.D. Verhof
10.45-12.15 Slaapstoornissen 1sep-1, 1sep-2
13.00-14.30 Beroerte 1sep-1, 1sep-2
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 29 H.P. Breedveldt Boer
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Wet op lijkbezorging 1sep-1, 1sep-2 P.P. Bender

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-16.15 Afscheid 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede