18, 1
22-07-2019 (ma) t/m 30-08-2019 (vr)
Rooster voor groep 1sep-2.C
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 23-07-2019 om 11:32



Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Diabetes 1sep-1, 1sep-2 3 M van Dijk
09.00-16.30 Zomerprogramma - Diabetesdag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 Diabetes De Eigen Patient 1sep-1, 1sep-2 4 J.D. Wolters
13.00-14.30 Diabetes spoed 1sep-1, 1sep-2 3 F. van de Does
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-09.00 *Ouderendag* 1sep-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 Het Senioren Spoed Spel 1sep-1, 1sep-2 4 M. Kooijman
10.45-12.15 Palliatieve zorg op de HAP 1sep-1, 1sep-2 5 Y.D.M. van Trier
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.12, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.1 O. Schouten Geannuleerd
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.3 8 K. Abbing
15.00-16.30 Farmacotherapie: Organisatie + Lareb 1sep-1, 1sep-2 4 E.J.M. Frölke

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 KR-6 Duizeligheid 1sep-1, 1sep-2 PKV-C (GK-gebouw), PKV-D (GK-gebouw) L.G.M Croles - Zantkuijl, A.W.D. Verhof
10.45-12.15 Slaapstoornissen 1sep-1, 1sep-2 15 A Soels-Roos, M van Dijk
13.00-14.30 Beroerte 1sep-1, 1sep-2 Lokaal-7 (Ce-245) M. Tjon a Tsien
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.12, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.3 38 K. Abbing
15.00-16.30 Wet op lijkbezorging 1sep-1, 1sep-2 4 P.P. Bender

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in groep 1sep-2 27 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier, E.J.W. Dijkink
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
13.00-16.15 Afscheid 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier