18, 1
15-04-2019 (ma) t/m 30-08-2019 (vr)
Rooster voor groep 1sep-3.C
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 20-04-2019 om 04:41



Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-09.00 *Themadag: Diversiteit* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Cultuursentitief werken 1sep-3, 1sep-4 5 Dr. C. Hoffer
13.00-14.30 SES gerelateerde gezondheidsverschillen 1sep-3, 1sep-4 4 Prof. Dr. L. Burdorf
14.45-16.15 Omgaan met LVB 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 35 M Vermaak, M. Slockers

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 N. van Iperen Geannuleerd - verplaatst naar 9 mei 2019 van 16:15-17:45 uur, OWR 26
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 WV 7: Therapie dag 2 1sep-4.C, 1sep-3.C, 1sep-2.C, 1sep-1.C 29 A. Bohnen

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-16.15 Astma en COPD Cursus 1sep-3, 1sep-4 Lokaal-10 (Ce-248) C.J. Kuypers
16.15-16.30 Voorlichting Differentiatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Lokaal-10 (Ce-248) G.J. Vrielink

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *KR Hartcursus dag 2* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-12.00 Hartfalen 1sep-3, 1sep-4 CQ-1Da (GK-gebouw) R. Zegers
13.00-16.00 Ritmestoornissen 1sep-3, 1sep-4 31 R. Wijland

Week 20 di 14-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 CQ-1A (GK-gebouw) J.G.M Aartsen
10.45-12.15 Ethiek 1 1sep-4.C, 1sep-3.C, 1sep-2.C, 1sep-1.C 30 J. Specker
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 WV 8: CAT voordoe actie 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen. Denk na over PICO vraag.

Week 22 ma 27-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Deadline inleveren CAT onderwerp + feedb 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Let op de CAT-presentatie staat gepland op 9 juli 2019.

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Tijdmanagement 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-11.00 Intro jaar 2; Inhoud 1sep-3, 1sep-4 3 M. Slieker-Bosma, M.P. Doornbosch
11.00-12.15 Lve: Visie bespreken 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Nabespreking Diversiteit 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 N. Hamdoula, S. Oostlander, S.A. Siek

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 16, COO-3 J. Kuhn
13.00-16.15 WV 10 Wetenschapsmiddag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 36, 14, 15, 23 J.B.M. Rijkels-Otters, J. Kuhn

Week 24 ma 10-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Deadline inleveren CAT 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Let op de CAT-presentatie staat gepland op 9 juli 2019.

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 16, COO-5 J. Kuhn, J.B.M. Rijkels-Otters
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 N. van Iperen Geannuleerd - verplaatst naar 6 juni 2019 van 10:45-12:15 uur
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 27 A. de Witt

Week 25 di 18-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Centrale opleidersdagen/Geen TKD 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26, 36, 35 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, M.J. Dam-Rehorst, A Brahimaj

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-16.30 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 Inleiding en Laboratoriumdiagnostiek bij 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 35 M.J. Bos
11.00-12.00 Plenaire lezing SOLK 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.00-14.30 Route A: Diagnostische onzekerheden 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 M.J. Bos, B.W.V. Schouten
13.00-14.30 Route C: Die vermoeidheid zit toch niet 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.00-14.30 Route B: Patiënt-perspectief bij langdu 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 1 S.C.M. van Steekelenburg, A. Weiland
13.00-16.15 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
14.45-16.15 Route C: Diagnostische onzekerheden 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 M.J. Bos, B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Route B: Die vermoeidheid zit toch niet 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
14.45-16.15 Route D: Patiënt-perspectief bij langdu 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 1 F.P. Bareman, S.C.M. van Steekelenburg

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 30 J. Specker
13.00-14.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 30 M. Fouraux
14.45-16.15 KR-5 Hoofdpijn 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 A.W.D. Verhof

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-3 8, 9 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-3 30
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-16.15 WV 9: CAT-presentatie herkansingsmoment 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 21, 24, 26 M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters Let op, dit is het herkansingsmoment.
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Diabetes De Eigen Patient 1sep-3, 1sep-4 4 J.D. Wolters
09.00-16.30 Zomerprogramma - Diabetesdag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 Diabetes 1sep-3, 1sep-4 3 M van Dijk
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-3 27 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Diabetes spoed 1sep-3, 1sep-4 3 F. van de Does

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-09.00 *Ouderendag* 1sep-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 Palliatieve zorg op de HAP 1sep-3, 1sep-4 5 F. Guibert Buiron
10.45-12.15 Onderwijs: nog te ontwikkelen onderwijs 1sep-3, 1sep-4 4 M. Kooijman
13.00-14.30 Farmacotherapie: Organisatie + Lareb 1sep-4, 1sep-3 4 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 Slaapstoornissen 1sep-3, 1sep-4 M van Dijk, A Soels-Roos
10.45-12.15 KR-6 Duizeligheid 1sep-3, 1sep-4 A.W.D. Verhof, L.G.M Croles - Zantkuijl
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Beroerte 1sep-3, 1sep-4

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-11.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
11.30-12.15 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Wet op lijkbezorging 1sep-3, 1sep-4 P.P. Bender
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1sep-3 30
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Afscheid 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg