18, 1
15-04-2019 (ma) t/m 30-08-2019 (vr)
Rooster voor groep 3sep-2
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 20-04-2019 om 04:41



Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3sep-2 29 J.P. Eusman
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.2 3 W.W. Prof. Broek
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 4 F. Kiymazaslan

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Intervisie 3sep-2.2 26 W.W. Prof. Broek
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3sep-2 29, 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-16.15 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3sep-1, 3sep-2 23 T. Hoofs, M. de Graaff

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 27 E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 3* 3sep-1, 3sep-2
10.45-12.15 Bekostiging zorg/huisartsenzorg 3sep-2 27
13.00-16.15 People management 3sep-2 6 R Lagerweij

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 aios en Opleiders donderdag, 3sep-2 4 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, R.H.P. van der Knaap

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC Systeem 2 3sep-2 29 S.A. Siek, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Start-up 3sep-1, 3sep-2 3 J.T. van Geffen, E. Baas
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.2 3 W.W. Prof. Broek
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 Lokaal-9 (Ce-252) F. Kiymazaslan

Week 22 do 30-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Hemelvaartsdag 3sep-1, 3sep-2 Extern

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC-Systeem-3 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, S.A. Siek
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 24 do 13-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-16.15 Klinische genetica 3sep-1, 3sep-2 14 F. Petrij

Week 25 do 20-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Centrale opleidersdagen/Geen TKD 3sep-1, 3sep-2 Extern

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.15 Carriere binnen het instituut 3sep-2, 3sep-1 15 J.J.P. Geuze
09.15-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Preventie 3sep-2 29
13.00-14.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 3sep-2 27 F.P. Bareman
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 F. Kiymazaslan

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3sep-2 38 F.P. Bareman
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-2 29
14.45-16.15 Astma/COPD: meet the expert 3sep-2 27 J. van der Moer

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Huiselijk geweld 3 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Palliatieve zorg 3 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, F. Guibert Buiron
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.2 2 W.W. Prof. Broek
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 1 F. Kiymazaslan

Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde B: knie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 R.J. de Vos, Y.D.M. van Trier Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) C. Dijkers
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
15.00-16.30 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 Intervisie 3sep-2.2 28 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 34 F. Kiymazaslan

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) E.J.M. Frölke
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 E. Hajdarbegovic, D.M.W. Balak
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Urogynaecologie: SOA/vul 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 N. Stevens, N. Knappe
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 B. Bulder, Y.D.M. van Trier
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 E. Hajdarbegovic, D.M.W. Balak
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Urogynaecologie: SOA/vul 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 J van Ommen, A. de Vries
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Inbreng Stage Aios 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 Afscheid 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3sep-2, 3sep-1 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis