18, 1
18-02-2019 (ma) t/m 30-08-2019 (vr)
Rooster voor groep 3sep-2
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 21-02-2019 om 04:42



Week 9 do 28-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkmanagement dag 2* 3sep-1, 3sep-2
09.00-10.30 INSCHRIJVING: Tuchtrecht en IGJ 3sep-1, 3sep-2 29 H.K. Winkel
09.00-12.15 INSCHRIJVING: Ondernemerschap 3sep-1, 3sep-2 27 E. Baas
10.45-12.15 INSCHRIJVING: Privacy en databeveiliging 3sep-1, 3sep-2 29 E. van Krieken
13.00-14.30 INSCHRIJVING: Ketenzorg/kwaliteitszorg 3sep-1, 3sep-2 29 J.F. Mutsaerts
13.00-14.30 INSCHRIJVING: Start-up 3sep-1, 3sep-2 27 E. Baas, J.T. van Geffen
14.45-16.15 Wetgeving rond en bekostiging van zorg b 3sep-1, 3sep-2 4 J.N. Belo

Week 10 do 07-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Huiselijk geweld 1+2 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen
10.45-12.15 Begeleidingsblok: SOLK 3sep-2 29 A. Weiland, E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen
13.00-14.30 Chronische nierschade 3sep-2 29 E. Wesseling
14.45-16.15 Huiselijk geweld 1+2 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen

Week 11 do 14-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-12.15 APC-toets 3sep-2 38, 26, 12, 13 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, A. Weiland, J.P. Eusman
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-2 29 Eigen laptop/tablet meenemen
13.00-16.15 Diversiteit 3sep-2 27 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid

Week 13 do 28-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Begeleidingsblok 3sep-2 38
09.00-12.15 APC-toets 3sep-2 29, 34, 12, 33 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, S.A. Siek
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-2 38 Eigen laptop/tablet meenemen
13.00-14.30 Astma/COPD 3sep-2 9 R.A Kerseboom
14.45-15.15 Introductie APC systeem 3sep-2 29
15.15-16.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 14 wo 03-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2 Balustrade-Passage
13.30-16.15 Kenniscafe 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3dec-1 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27

Week 15 do 11-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC Systeem 1 3sep-2 29 S.A. Siek
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Ouderenzorg II 3sep-2 29 Ü Tas
14.45-16.15 Diabetes de complexe patiënt 3sep-2 27 W. van Hoek

Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3sep-2 29 F.P. Bareman
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.2 3 W.W. Prof. Broek
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 4 F. Kiymazaslan

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Intervisie 3sep-2.2 W.W. Prof. Broek
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-16.15 Tegenprogramma VGG: Aios als expert 3sep-2, 3sep-1

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 27 E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 3* 3sep-1, 3sep-2
10.45-12.15 Bekostiging zorg/huisartsenzorg 3sep-2 27
13.00-16.15 People management 3sep-2 R Lagerweij

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 aios en Opleiders donderdag, 3sep-2 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, R.H.P. van der Knaap

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC Systeem 2 3sep-2 29
13.00-14.30 Begeleidingsblok 3sep-2 38 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.2 W.W. Prof. Broek
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 F. Kiymazaslan

Week 22 do 30-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Hemelvaartsdag 3sep-1, 3sep-2 Extern

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC-Systeem-3 3sep-2 29
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 24 do 13-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Klinische genetica 3sep-1, 3sep-2 F. Petrij

Week 25 do 20-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Zelfstandige Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-16.15 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3sep-1, 3sep-2 T. Hoofs, M. de Graaff

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.15 Carriere binnen het instituut 3sep-2, 3sep-1 J.J.P. Geuze
09.15-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Preventie 3sep-2 29 M.J. Bos
13.00-14.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 3sep-2 27 F.P. Bareman
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 F. Kiymazaslan

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3sep-2 38 F.P. Bareman
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-2 29
14.45-16.15 Astma/COPD: meet the expert 3sep-2 27 J. van der Moer

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Huiselijk geweld 3 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Palliatieve zorg 3 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, F. Guibert Buiron
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.2 W.W. Prof. Broek
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 F. Kiymazaslan

Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Zomercursus week 1 3sep-1, 3sep-2
15.00-16.30 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 Intervisie 3sep-2.2 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 F. Kiymazaslan

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Zomercursus week 2 3sep-1, 3sep-2
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Zomercursus week 3 3sep-1, 3sep-2
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Inbreng Stage Aios 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 Afscheid 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3sep-2, 3sep-1 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis