18, 1
15-04-2019 (ma) t/m 29-11-2019 (vr)
Rooster voor groep 3dec-1
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 20-04-2019 om 04:41



Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.00-14.30 Krachtenveld 3dec-1 30 M. Veen, N. Hamdoula
14.45-16.15 Het Looprecept 3dec-1 30 M. van der Poel, E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3dec-1 30 B.W.V. Schouten
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 2 3dec-1 6, 14 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.00-14.30 PIN (NHG) en/of BMJ 3dec-1 30 Eigen laptop/tablet meenemen
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3dec-1 30 B.W.V. Schouten

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-14.30 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3dec-1 30, 38 E. de Vogel-Voogt, N. Goezinne, M.L. Weltevrede Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig.
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.2 38 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 APC oefentoets 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, L. Fredrikze
13.00-14.30 Begeleidingsblok 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
14.45-16.15 Preventie 3dec-1 30 B.W.V. Schouten, M.J. Bos

Week 22 do 30-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Hemelvaartsdag 3dec-1 Extern

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3dec-1 30 L.A. de Jonge-'t Hoen, R. Dam Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
13.00-14.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.2 2 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 24 wo 12-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kinder KNO 3mrt-1, 3mrt-2, 3dec-1 CQ-1Da (GK-gebouw) L.L. Veder, E. Husen
09.00-16.15 *Thematweedaagse Het Kind* 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2
10.45-12.15 Kinderchirurgie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2 CQ-1Da (GK-gebouw) C.M.G. Keyzer-Dekker, E. Husen
13.00-14.30 Kindercardiologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2 CQ-1Da (GK-gebouw) W.B. de Koning, E. Husen
14.45-16.15 Oogheelkunde 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2 Faculteit 72 (Ee-387) R. van Ruyven, E. Husen

Week 24 do 13-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Voeding 3dec-1.1, 3mrt-1.1, 3mrt-2.1 20 M. Jongejan, G.M. Lagerwerf
09.00-10.30 Kindermishandeling 3mrt-1.2, 3mrt-2.2, 3dec-1.2 21
09.00-16.15 *Thematweedaagse Het Kind* 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2
10.45-12.15 Voeding 3dec-1.2, 3mrt-1.2, 3mrt-2.2 20 M. Jongejan
10.45-12.15 Kindermishandeling 3dec-1.1, 3mrt-1.1, 3mrt-2.1 21 G.M. Lagerwerf
13.00-14.30 Infectiologie 3dec-1.2, 3mrt-1.2, 3mrt-2.2 20 N. Hartwig
13.00-14.30 Kinderorthopedie 3dec-1.1, 3mrt-1.1, 3mrt-2.1 21 J.H. van Linge, G.M. Lagerwerf
14.45-16.15 Infectiologie 3dec-1.1, 3mrt-1.1, 3mrt-2.1 20 N. Hartwig, G.M. Lagerwerf
14.45-16.15 Kinderorthopedie 3dec-1.2, 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 21 J.H. van Linge

Week 25 do 20-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Centrale opleidersdagen/Geen TKD 3dec-1, 3dec-2 Extern

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Ouderenzorg II 3dec-1 30 Ü Tas
13.00-14.30 Diabetes de complexe patiënt 3dec-1 30 F. van de Does
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.2 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Ondernemerschap 3dec-1 30 E. Baas
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 2* 3dec-1
13.00-14.30 Ketenzorg/kwaliteitszorg 3dec-1 30 J.F. Mutsaerts
14.45-16.15 SPH 3dec-1 30 C. Matena

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.15-10.30 Introductie APC systeem 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3dec-1 30
10.45-16.15 APC-toets 3dec-1 25, 32, 34, 37 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.00-14.30 PIN (NHG) en/of BMJ 3dec-1 30 Eigen laptop/tablet meenemen

Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde B: knie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 R.J. de Vos, Y.D.M. van Trier Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) C. Dijkers
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) E.J.M. Frölke
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 E. Hajdarbegovic, D.M.W. Balak
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Urogynaecologie: SOA/vul 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 N. Stevens, N. Knappe
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 B. Bulder, Y.D.M. van Trier
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 E. Hajdarbegovic, D.M.W. Balak
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Urogynaecologie: SOA/vul 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 J van Ommen, A. de Vries
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2 38 C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30 Intervisie zelfstandig in groep ivm afwezigheid intervisor

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3dec-1 30 R. Dam
13.00-16.15 Diversiteit 3dec-1 30 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid Data zijn aan Naoual doorgegeven

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.15 Carriere binnen het instituut 3dec-1 30 J.J.P. Geuze
09.15-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3dec-1 27, 29 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-16.15 Tegenprogramma VGG: Inbreng aios 3dec-1 30

Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 APC Systeem 1 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Palliatieve zorg 3 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt, E.J.M. Frölke, F. Guibert Buiron
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2 C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt, E.J.M. Frölke
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 3* 3dec-1
10.45-12.15 Bekostiging zorg/huisartsenzorg 3dec-1 30 J.T. van Geffen
13.15-16.30 People management 3dec-1 30 R Lagerweij

Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3dec-1 3dec-1, Opleiders donderdag E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 voor 3de 3dec-1, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 APC Systeem 2 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3dec-1 30 F.P. Bareman
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3dec-1 30

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Mini symposium 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3dec-2

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-16.30 Klinische genetica 3dec-1 30 F. Petrij

Week 43 do 24-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3dec-1 30 S.C.M. van Steekelenburg, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Astma/COPD: meet the expert 3dec-1 30 R.A Kerseboom
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2 C. Meeuwsen

Week 44 do 31-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-16.15 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3dec-1 M. de Graaff, T. Hoofs

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Inbreng stage aios 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
15.00-16.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3dec-1 30 S.C.M. van Steekelenburg

Week 47 wo 20-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 DOO Symposium: interdisciplinair 3dec-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2 Extern

Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, E. Wesseling
15.00-16.30 Afscheid 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3dec-1 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt