19, 1
15-04-2019 (ma) t/m 28-02-2020 (vr)
Rooster voor groep 1mrt-1
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 20-04-2019 om 04:41



Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1mrt-1 Faculteit 72 (Ee-387) E. Molenaar, L.G.M Croles - Zantkuijl Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
10.45-12.15 Vaardighedenond 1: KNO 1mrt-1 20 A.W.D. Verhof Otoscoop meenemen.
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 21 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
14.45-16.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-1 21, 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van Ervaringen + intro lareb 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-11.00 INHAALSESSIE Vaardighedenond 2: DGO 1mrt-1 PKV-D9 (GK-gebouw) A. van Breukelen Inhaalsessie voor de 3 betreffende aios.
10.45-12.15 Menstruatiestoornissen 1mrt-1 21 A. de Vries
13.00-14.30 Dermatologie, eczeem en oncologie 1mrt-2, 1mrt-1 6 A.W.D. Verhof
14.45-16.45 KOV toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 COO-3 G.M. Lagerwerf

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-1 Extern G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-1 Extern S.A. Siek, G.M. Lagerwerf

Week 20 ma 13-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 di 14-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 wo 15-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1mrt-1 20 E. Wesseling
13.00-14.30 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1mrt-1 21 L.G.M Croles - Zantkuijl
14.45-16.15 WV 2: Internetcursus 1mrt-2, 1mrt-1 22 M.J. Dam-Rehorst, W.M. Bramer, E. Krabbendam Eigen PICO vraag en laptop/tablet meenemen.

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 16, COO-3 J. Kuhn
13.00-16.15 WV 10 Wetenschapsmiddag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 36, 14, 15, 23 J.B.M. Rijkels-Otters, J. Kuhn

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 16, COO-5 J. Kuhn, J.B.M. Rijkels-Otters
13.00-14.30 KR-2 Dermatologie 1mrt-1, 1mrt-2 23 A.W.D. Verhof, E.M. Baerveldt, S. Oostlander
14.45-16.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-1 20, 21, 24 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, M.P. Doornbosch

Week 25 di 18-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Centrale opleidersdagen/Geen TKD 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-16.15 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26, 36, 35 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, M.J. Dam-Rehorst

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-16.30 *Themadag Het Kind* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Komt een kind bij de dokter 1mrt-1, 1mrt-2 M. Krul
10.45-12.15 In de spreekkamer 1mrt-2, 1mrt-1 M. Krul
13.00-14.30 Opvoeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M. Albeda
13.00-14.30 Voeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 Kleine kwalen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 N. Hamdoula
14.45-16.15 Opvoeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
14.45-16.15 Voeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
14.45-16.15 Kleine kwalen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 N. Hamdoula

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + instructie APC to 1mrt-1 20
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-1 1, 7 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Introductie KBA's 1mrt-1 20 E. Wesseling
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 1 S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.15-12.45 CVRM 1mrt-1, 1mrt-2 3 R. Zegers
10.15-16.30 *KR Hartcursus dag 1* 1mrt-3, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-4
14.00-16.30 Coronair 1mrt-1, 1mrt-2 4 M. Koper

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 Zomerprogramma 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 KR-3 Buikpijn 1mrt-1, 1mrt-2 6 M. Kooijman
10.45-12.15 WV 4: Diagnostiek dag 1 1mrt-1, 1mrt-2 5 J. Runhaar
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 1 S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Pijn in context 1mrt-1, 1mrt-2 5 A.W.D. Verhof

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 KR-4 Vaginale klachten 1mrt-1, 1mrt-2 23 N. Hamdoula
10.45-12.15 Veilig werken 1mrt-1, 1mrt-2 15 D. Breederveld
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
14.45-16.15 Patientveiligheid 1mrt-1, 1mrt-2 23 A. de Witt

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Vaardigheden Therapie 1mrt-1, 1mrt-2
10.45-12.15 WV 5: Diagnostiek dag 2 1mrt-1, 1mrt-2 J. Runhaar
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-1, 1mrt-2 L.G.M Croles - Zantkuijl, S. Oostlander

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 21 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 KR-5 Hoofdpijn 1mrt-1 20 A.W.D. Verhof
13.00-14.30 Casuistiek op de hap 1mrt-1 20
14.45-16.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-1 20
09.30-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-1 20 D Schiphof
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
14.45-16.15 Mictieklachten bij mannen/LUTS 1mrt-1, 1mrt-2 E.J.M. Frölke

Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-16.30 Astma en COPD Cursus 1mrt-1, 1mrt-2 L. van der Meer
16.15-16.30 Voorlichting Differentiatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Voorlichting aansluitend aan ASTMA/COPD cursus in een van de 2 ruimtes met alle aios.

Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Zelfstandige week 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-1 + 1mrt-1, Opleiders dinsdag G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1mrt-1 20
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA1905 S.A. Siek
15.00-16.30 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-09.00 *KR Hartcursus dag 2* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-12.15 Hartfalen 1mrt-1, 1mrt-2 R. Zegers
13.15-16.30 Ritmestoornissen 1mrt-1, 1mrt-2

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Mini symposium 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-1 20 D Schiphof
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders LET OP Ruimte C111 IPV C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen LET OP Ruimte C112 IPV C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde LET OP Ruimte C113 IPV C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten LET OP Ruimte C114 IPV C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
15.00-16.30 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
15.00-16.30 Diabetes basis 1mrt-1, 1mrt-2 J Blankers

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-09.00 *Themadag: Diversiteit* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Thematisch leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 SES gerelateerde gezondheidsverschillen 1mrt-1, 1mrt-2 Prof. Dr. L. Burdorf
13.15-14.45 Cultuursentitief werken 1mrt-1, 1mrt-2 Dr. C. Hoffer
15.00-16.30 Omgaan met LVB 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M Vermaak, M. Slockers

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 J.G.M Aartsen
10.45-12.15 Ethiek 1 1mrt-1 21 J.G.M Aartsen
13.15-13.30 Intro jaar 2; Inhoud 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-14.45 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 KR-7 What's HAPpening 1mrt-1 21 C. Sijbom, M. Kooijman, L.G.M Croles - Zantkuijl, N. Hamdoula

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 WV 8: CAT voordoe actie 1mrt-1, 1mrt-2 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen, denk na over PICO vraag.
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Diabetesdag* 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Diabetes spoed 1mrt-1, 1mrt-2 W. van Hoek
10.45-12.15 Diabetes De Eigen Patient 1mrt-1, 1mrt-2 F. van de Does
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-1 24 J.G.M Aartsen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1mrt-1, 1mrt-2 M. Fouraux

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-1 20
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Farmaceutische industrie 1mrt-1 20

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping
13.30-16.30 Kerstreces 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 1 di 31-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Kerstreces: Fijne dagen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 2 di 07-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
10.45-12.15 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 H. Slim
10.45-12.15 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
10.45-12.15 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
10.45-12.15 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
10.45-12.15 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 S.A. Siek
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 3 di 14-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Tijdmanagement 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Patientveiligheid 1mrt-1 26 A. de Witt
13.15-14.45 Spirometrie 1mrt-1, 1mrt-2 Spirometer meenemen
15.00-16.30 Wet op lijkbezorging 1mrt-1, 1mrt-2

Week 5 di 28-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Duizeligheid 1mrt-1, 1mrt-2 21 S. Oostlander
13.15-14.45 Slaapstoornissen 1mrt-1, 1mrt-2 24
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie herkansingsmoment 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters Let op, dit is het herkansingsmoment.
15.00-16.30 Beroerte 1mrt-1, 1mrt-2 20

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 di 11-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ouderenprogramma (NIO) 1mrt-1, 1mrt-2
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
11.30-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, E. Wesseling
13.15-14.45 Farmacotherapie: Organisatie + Lareb 1mrt-1, 1mrt-2
15.00-16.30 Palliatieve zorg op de HAP 1mrt-1, 1mrt-2

Week 9 di 25-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-16.30 Afscheid 1mrt-1 Extern G.M. Lagerwerf, S.A. Siek