19, 1
04-03-2019 (ma) t/m 28-02-2020 (vr)
Rooster voor groep 1mrt-3
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 21-02-2019 om 04:42



Week 10 di 05-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro: Welkomstwoord hoofd opleiding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 39 P.J.E. Bindels, E. Wesseling, J.M. van Ochten, P.J. van den Berg
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
11.45-12.30 Intro: Wetenschap 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 39 M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters
12.30-14.00 Lunch 1mrt-3 39 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 10 wo 06-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Intro: Kennismaken met SBOH 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 39 P. Stins, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard
10.15-12.00 Intro: Programma Professionaliteit 1mrt-3 30 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
12.00-13.00 Intro: Kennismaken met LOVAH Rotterdam i 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 35
13.00-14.15 Kennismaking 1mrt-3 30 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1mrt-3 30 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
16.00-17.00 Intro: Instrumentenmarkt verzorgd door L 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 35

Week 11 di 12-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Praktijkdag - 2e week 1mrt-3 Extern

Week 12 di 19-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Oogheelkunde 1mrt-3 26 G. Jaspar Eigen funduscoop meenemen
14.45-16.15 Intro Eportfolio, videoplatform en klini 1mrt-3 24 E.J.W. Dijkink, M. Kooijman Eigen laptop/tablet meenemen
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios Opleiders dinsdag, 1mrt-3 16 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
17.30-18.30 Borrel aios/opleiders MRT Opleiders dinsdag, 1mrt-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3 Pantry op 18e verdieping G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, E.M. Nijenhuis, S. Oostlander, M.P. Doornbosch, H.P. Breedveldt Boer

Week 13 di 26-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 WV 1: Pretoets + intro 1mrt-3 24 J.B.M. Rijkels-Otters
14.45-16.15 KR-1 Kind met koorts 1mrt-3 26 N. Hamdoula

Week 14 wo 03-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Margriethal-Schiedam
12.00-13.00 Lunch na LHK 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Kenniscafe 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27

Week 15 di 09-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Vaardighedenond 1: KNO 1mrt-3 24 A.W.D. Verhof Otoscoop meenemen.
10.45-12.15 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1mrt-3 Faculteit 72 (Ee-387) L.G.M Croles - Zantkuijl, F.J. Boute Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 CQ-5D (GK-gebouw)
13.00-16.15 Vaardighedenond 2: DGO 1mrt-3 PKV-D9 (GK-gebouw), PKV-D10 (GK-gebouw) A. van Breukelen PKV D9 en D10
13.00-16.15 Voortgangsgesprek 1 1mrt-3 CQ-5A, CQ-5C M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Kleine kwalen 1mrt-3 CQ-5D (GK-gebouw)

Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 21 H.P. Breedveldt Boer
10.45-12.15 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-3 21 L.G.M Croles - Zantkuijl
13.00-14.30 Menstruatiestoornissen 1mrt-3 26 M Boelens, J van Ommen
14.45-16.15 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-3 20 L.G.M Croles - Zantkuijl, E. Molenaar Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van Ervaringen + Intro tijdmanagem 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-3 21 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Dermatologie 1mrt-3, 1mrt-4 A.W.D. Verhof, E. Hajdarbegovic
14.45-16.15 WV 2: Internetcursus 1mrt-3, 1mrt-4 J.B.M. Rijkels-Otters Eigen PICO vraag en laptop/tablet meenemen.

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-3 Extern H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-3 Extern H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 20 ma 13-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 di 14-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 wo 15-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Tijdmanagement 1mrt-3 26 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 KR-5 Hoofdpijn 1mrt-3 24
14.45-16.45 KOV toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-16.15 WV 10 Wetenschapsmiddag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 J.B.M. Rijkels-Otters

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-3 20, 21, 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, S.A. Siek
14.45-16.15 KR-2 Dermatologie 1mrt-3, 1mrt-4 E. Hajdarbegovic, A.W.D. Verhof

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + instructie APC to 1mrt-3 24
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Nabespreken Kennistoets 1mrt-3 24
13.00-16.15 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, M.J. Dam-Rehorst

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-16.30 *Themadag Het Kind* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Komt een kind bij de dokter 1mrt-3, 1mrt-4 J.C. Chardon
10.45-12.15 In de spreekkamer 1mrt-3, 1mrt-4 J.C. Chardon
13.00-14.30 Opvoeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 Voeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 Kleine kwalen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 N. Hamdoula
14.45-16.15 Opvoeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
14.45-16.15 Voeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
14.45-16.15 Kleine kwalen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 N. Hamdoula

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-3 26 D Schiphof
13.00-14.30 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.15-12.45 Coronair 1mrt-3, 1mrt-4
10.15-16.30 *KR Hartcursus dag 1* 1mrt-3, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-4
14.00-16.30 CVRM 1mrt-3, 1mrt-4 R. Zegers

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 Zomerprogramma 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 WV 4: Diagnostiek dag 1 1mrt-3, 1mrt-4 A Chiarotto
10.45-12.15 KR-3 Buikpijn 1mrt-3, 1mrt-4 A. de Witt
13.00-14.30 Pijn in context 1mrt-3, 1mrt-4 A.W.D. Verhof
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Veilig werken 1mrt-3, 1mrt-4
10.45-12.15 KR-4 Vaginale klachten 1mrt-3, 1mrt-4 L.G.M Croles - Zantkuijl, N. Hamdoula
13.00-14.30 Patientveiligheid 1mrt-3, 1mrt-4 A. de Witt
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 21 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1mrt-3, 1mrt-4 B.W. Koes
10.45-12.15 Vaardigheden Therapie 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-3, 1mrt-4 L.G.M Croles - Zantkuijl, G. Kuip
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1mrt-3 C. Sijbom
14.45-16.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1mrt-3 24

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-14.30 Mictieklachten bij mannen/LUTS 1mrt-3, 1mrt-4 E.J.M. Frölke
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6

Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-16.15 Astma en COPD Cursus 1mrt-3, 1mrt-4
16.15-16.30 Voorlichting Differentiatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Voorlichting aansluitend aan ASTMA/COPD cursus in een van de 2 ruimtes met alle aios.

Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Zelfstandige week 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-3 + Opleiders dinsdag, 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-3 21 M. van Middelkoop
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-09.00 *KR Hartcursus dag 2* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-12.15 Ritmestoornissen 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-16.15 Hartfalen 1mrt-3, 1mrt-4 R. Zegers

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Mini symposium 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Video's op de hap 1mrt-3 21
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Diabetes basis 1mrt-3, 1mrt-4 J Blankers
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-09.00 *Themadag: Diversiteit* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Thematisch leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Cultuursentitief werken 1mrt-3, 1mrt-4 Dr. C. Hoffer
13.00-14.30 SES gerelateerde gezondheidsverschillen 1mrt-3, 1mrt-4 Prof. Dr. L. Burdorf
14.45-16.15 Omgaan met LVB 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M Vermaak, M. Slockers

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
10.45-12.15 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Ethiek 1 1mrt-3 24
14.45-16.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 KR-7 What's HAPpening 1mrt-3 24 C. Sijbom, N. Hamdoula, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman
10.45-12.15 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-3 26 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 WV 8: CAT voordoe actie 1mrt-3, 1mrt-4 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen, denk na over PICO vraag.
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Diabetesdag* 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Diabetes spoed 1mrt-3, 1mrt-4 W. van Hoek
13.00-14.30 Diabetes De Eigen Patient 1mrt-3, 1mrt-4 F. van de Does
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-3 21 J.G.M Aartsen
13.00-14.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1mrt-3, 1mrt-4 M. Fouraux
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Patientveiligheid 1mrt-3 24 J.T. van Geffen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-3 24 N. Hamdoula
13.00-14.30 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping
13.30-16.30 Kerstreces 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 1 di 31-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Kerstreces: Fijne dagen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 2 di 07-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-16.15 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 3 di 14-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Farmaceutische industrie 1mrt-3 21
13.00-14.30 Wet op lijkbezorging 1mrt-4, 1mrt-3
14.45-16.15 Spirometrie 1mrt-3, 1mrt-4 Spirometer meenemen

Week 5 di 28-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Duizeligheid 1mrt-3, 1mrt-4 21
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Beroerte 1mrt-3, 1mrt-4 20
13.00-16.15 WV 9: CAT-presentatie herkansingsmoment 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters Let op, dit is het herkansingsmoment.
14.45-16.15 Slaapstoornissen 1mrt-3, 1mrt-4 24

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 di 11-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-16.15 Afscheid 1mrt-3 Extern H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 9 di 25-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Farmacotherapie: Organisatie + Lareb 1mrt-1.B, 1mrt-2.B, 1mrt-3.B, 1mrt-4.B 24
10.45-12.15 Ouderenprogramma (NIO) 1mrt-1.C, 1mrt-2.C, 1mrt-3.C, 1mrt-4.C 21
10.45-12.15 Palliatieve zorg op de HAP 1mrt-1.A, 1mrt-2.1, 1mrt-3.A, 1mrt-4.A 20
13.00-14.30 Farmacotherapie: Organisatie + Lareb 1mrt-1.A, 1mrt-2.1, 1mrt-3.A, 1mrt-4.A 24
13.00-14.30 Ouderenprogramma (NIO) 1mrt-1.B, 1mrt-2.B, 1mrt-3.B, 1mrt-4.B 21
13.00-14.30 Palliatieve zorg op de HAP 1mrt-1.C, 1mrt-2.C, 1mrt-3.C, 1mrt-4.C 20
14.45-16.15 Farmacotherapie: Organisatie + Lareb 1mrt-1.C, 1mrt-2.C, 1mrt-3.C, 1mrt-4.C 24
14.45-16.15 Ouderenprogramma (NIO) 1mrt-1.A, 1mrt-2.1, 1mrt-3.A, 1mrt-4.A 21
14.45-16.15 Palliatieve zorg op de HAP 1mrt-1.B, 1mrt-2.B, 1mrt-3.B, 1mrt-4.B 20