19, 1
22-07-2019 (ma) t/m 28-02-2020 (vr)
Rooster voor groep 1mrt-3
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 23-07-2019 om 17:03



Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 Zomerprogramma 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 WV 4: Diagnostiek dag 1 1mrt-3, 1mrt-4 5 A Chiarotto
10.45-12.15 KR-3 Buikpijn 1mrt-3, 1mrt-4 6 A. de Witt
13.00-14.30 Pijn in context 1mrt-3, 1mrt-4 5 A.W.D. Verhof
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 20 M. van Ewijk
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 1 F. Kiymazaslan

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Veilig werken 1mrt-3, 1mrt-4 15 D. Breederveld, H.P. Breedveldt Boer
10.45-12.15 KR-4 Vaginale klachten 1mrt-3, 1mrt-4 23 N. Hamdoula
13.00-14.30 Patientveiligheid 1mrt-3, 1mrt-4 23 A. de Witt
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 21 H.P. Breedveldt Boer

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1mrt-3, 1mrt-4 Lokaal-10 (Ce-248) B.W. Koes
10.45-12.15 Vaardigheden Therapie 1mrt-3, 1mrt-4 Faculteit 72 (Ee-387) H.P. Breedveldt Boer
13.00-14.30 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-3, 1mrt-4 Faculteit 72 (Ee-387) L.G.M Croles - Zantkuijl, G. Kuip
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 20 M. van Ewijk
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 26 F. Kiymazaslan
14.45-17.45 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer
10.45-12.15 Casuistiek op de hap 1mrt-2, 1mrt-3 3, 4 M. Kooijman
13.00-14.30 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1mrt-3 3 C. Sijbom, M. Kooijman
14.45-16.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer
16.30-18.00 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1mrt-3 24 R. Wijland
10.45-11.15 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-3 26 O.M. Lageweg, R. Wagemakers
11.15-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 26 M.P. Doornbosch, H.P. Breedveldt Boer
13.00-14.30 Mictieklachten bij mannen/LUTS 1mrt-3, 1mrt-4 3 E.J.M. Frölke
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 20 F. Kiymazaslan

Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 29 G. Kodde Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 23-07)
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-16.30 Astma en COPD Cursus 1mrt-3, 1mrt-4 Lokaal-9 (Ce-252) C.J. Kuypers
16.30-16.45 Voorlichting Differentiatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Lokaal-7 (Ce-245) G.J. Vrielink

Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Zelfstandige week 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-3 + Opleiders dinsdag, 1mrt-3 Extern H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.15-14.45 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-3 21 M. van Middelkoop
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 NA1905 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 28 F. Kiymazaslan

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *KR Hartcursus dag 2* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-12.15 Ritmestoornissen 1mrt-3, 1mrt-4 Lokaal-11 (Ce-244)
13.15-16.30 Hartfalen 1mrt-3, 1mrt-4 Lokaal-10 (Ce-248) R. Zegers
16.30-18.00 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 20 G. Kodde Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 06-08)

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Foyer Let op Foyer bij Collegezaal 1 en 2, niet bij Querido, niet de lift gebruiken ivm promoties.
13.30-16.30 Mini symposium 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 CO-1/2, Foyer

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1mrt-3 24 M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-3 24, 30, 2 M.P. Doornbosch, S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
13.15-14.45 KR-7 What's HAPpening 1mrt-3 24 M. Kooijman
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Let op Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 30 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen LET OP Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 G. Kodde Geannuleerd - nieuwe datum volgt.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten LET OP Ruimte C1.13, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 27 F. Kiymazaslan

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.15-14.45 Diabetes basis 1mrt-3, 1mrt-4 15 J.D. Wolters
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 20 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 G. Kodde Geannuleerd - nieuwe datum volgt.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 24 F. Kiymazaslan

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-09.00 *Themadag: Diversiteit* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Thematisch leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Cultuursentitief werken 1mrt-3, 1mrt-4 CQ-B Dr. C. Hoffer
13.15-14.45 SES gerelateerde gezondheidsverschillen 1mrt-3, 1mrt-4 CQ-A Prof. Dr. L. Burdorf
15.00-16.30 Omgaan met LVB 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 39 M Vermaak, M. Slockers
16.30-18.00 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 20 G. Kodde Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 24-09)

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 J.G.M Aartsen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
12.15-12.30 Intro Farmaceutische industrie 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4 F.P. Bareman
13.15-14.45 Ethiek 1 1mrt-3 24 E. Bunnik
15.00-16.30 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
16.30-18.00 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 NA1905 M. van Ewijk Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 27-08)

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
12.15-12.30 Intro jaar 2; Inhoud 1mrt-3, 1mrt-4 M. Slieker-Bosma, M.P. Doornbosch
13.15-14.45 WV 8: CAT voordoe actie 1mrt-3, 1mrt-4 J.B.M. Rijkels-Otters Eigen laptop/tablet meenemen, denk na over PICO vraag.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 F. Kiymazaslan

Week 48 ma 25-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-23.59 Deadline inleveren CAT onderwerp + feedb 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Diabetesdag* 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Diabetes spoed 1mrt-3, 1mrt-4 W. van Hoek
13.15-14.45 Diabetes De Eigen Patient 1mrt-3, 1mrt-4 F. van de Does
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 F. Kiymazaslan

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-3 21 E. Bunnik
13.15-14.45 Laboratoriumonderzoek/STAR 1mrt-3, 1mrt-4 M. Fouraux
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 50 ma 09-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-23.59 Deadline inleveren CAT 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Patientveiligheid 1mrt-3 24 J.T. van Geffen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.15-14.45 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-3 24 N. Hamdoula, E. Husen
13.15-14.45 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard
13.30-16.30 Kerstreces 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 1 di 31-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Kerstreces: Fijne dagen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 2 di 07-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 M. van Ewijk
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 F. Kiymazaslan
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38 A Chiarotto, M.J. Dam-Rehorst, R. Zegers, F.P. Bareman, P.J. van den Berg, A.W.D. Verhof, L.G.M Croles - Zantkuijl, M.L. Jacobs, B.T.W.D. Passchier, S. Oostlander, A. de Witt, H.P. Breedveldt Boer

Week 3 di 14-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Farmaceutische industrie 1mrt-3 21
13.15-14.45 Wet op lijkbezorging 1mrt-4, 1mrt-3
15.00-16.30 Spirometrie 1mrt-3, 1mrt-4 Spirometer meenemen

Week 5 di 28-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Duizeligheid 1mrt-3, 1mrt-4 21 A.W.D. Verhof
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.15-14.45 Beroerte 1mrt-3, 1mrt-4 20
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie herkansingsmoment 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters Let op, dit is het herkansingsmoment.
15.00-16.30 Slaapstoornissen 1mrt-3, 1mrt-4 24

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 di 11-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Het Senioren Spoed Spel 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-14.45 Palliatieve zorg op de HAP 1mrt-3, 1mrt-4
15.00-16.30 Farmacotherapie: Organisatie + Lareb 1mrt-3, 1mrt-4

Week 9 di 25-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 Afscheid 1mrt-3 Extern H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch