19, 1
15-04-2019 (ma) t/m 28-02-2020 (vr)
Rooster voor groep 1mrt-4
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 20-04-2019 om 04:41



Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1mrt-4 CQ-5A G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-12.15 Vaardighedenond 2: DGO 1mrt-4 PKV-D9 (GK-gebouw), PKV-D10 (GK-gebouw) A. van Breukelen PKV D9 en D10
10.45-12.15 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1mrt-4 CQ-5A C.J. de Waard, G. Kuip
13.00-14.30 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-4 Faculteit 72 (Ee-387) E. Molenaar, L.G.M Croles - Zantkuijl Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
14.45-16.15 Menstruatiestoornissen 1mrt-4 26 M Boelens, J van Ommen

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van Ervaringen + Intro tijdmanagem 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Dermatologie, eczeem en oncologie 1mrt-3, 1mrt-4 6 A.W.D. Verhof
13.00-14.30 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-4 Faculteit 72 (Ee-387) N. Hamdoula
14.45-16.45 KOV toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 COO-3 G.M. Lagerwerf

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van Ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 1 1mrt-4 9, 13 C.J. de Waard, G. Kuip
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 1mrt-4 26
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-4 Extern G. Kuip, C.J. de Waard
17.30-19.00 Gezamenlijk deel opleiders/aios + borrel 1mrt-4, Opleiders dinsdag Extern C.J. de Waard, G. Kuip

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-4 Extern G. Kuip, C.J. de Waard

Week 20 ma 13-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 di 14-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 wo 15-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + Tijdmanagement 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.00-14.30 WV 2: Internetcursus 1mrt-3, 1mrt-4 22 J.B.M. Rijkels-Otters, E. Krabbendam, W.M. Bramer Eigen PICO vraag en laptop/tablet meenemen.
14.45-16.15 KR-5 Hoofdpijn 1mrt-4 32 S. Oostlander

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 16, COO-3 J. Kuhn
13.00-16.15 WV 10 Wetenschapsmiddag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 36, 14, 15, 23 J.B.M. Rijkels-Otters, J. Kuhn

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 16, COO-5 J. Kuhn, J.B.M. Rijkels-Otters
13.00-14.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-4 26, 30, 38 G. Kuip, C.J. de Waard, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 KR-2 Dermatologie 1mrt-3, 1mrt-4 23 A.W.D. Verhof, E.M. Baerveldt

Week 25 di 18-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Centrale opleidersdagen/Geen TKD 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Introductie KBA's 1mrt-4 26 E. Wesseling
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-4 10, 11 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Leren van ervaringen + instructie APC to 1mrt-4 26
13.00-16.15 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26, 36, 35 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, M.J. Dam-Rehorst

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-16.30 *Themadag Het Kind* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Komt een kind bij de dokter 1mrt-3, 1mrt-4 J.C. Chardon
10.45-12.15 In de spreekkamer 1mrt-3, 1mrt-4 J.C. Chardon
13.00-14.30 Opvoeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M. Albeda
13.00-14.30 Voeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 Kleine kwalen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 N. Hamdoula
14.45-16.15 Opvoeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
14.45-16.15 Voeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
14.45-16.15 Kleine kwalen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 N. Hamdoula

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-4 24 G. Kuip, C.J. de Waard
13.00-14.30 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-4 26 A Brahimaj
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 1 C. van de Logt
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 7 W. van Kouwenhoven

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.15-12.45 Coronair 1mrt-3, 1mrt-4 4 M. Koper
10.15-16.30 *KR Hartcursus dag 1* 1mrt-3, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-4
14.00-16.30 CVRM 1mrt-3, 1mrt-4 3 R. Zegers

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 Zomerprogramma 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 WV 4: Diagnostiek dag 1 1mrt-3, 1mrt-4 5 A Chiarotto
10.45-12.15 KR-3 Buikpijn 1mrt-3, 1mrt-4 6 A. de Witt
13.00-14.30 Pijn in context 1mrt-3, 1mrt-4 5 A.W.D. Verhof
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 1 C. van de Logt
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 7 W. van Kouwenhoven

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Veilig werken 1mrt-3, 1mrt-4 15 D. Breederveld
10.45-12.15 KR-4 Vaginale klachten 1mrt-3, 1mrt-4 23 N. Hamdoula
13.00-14.30 Patientveiligheid 1mrt-3, 1mrt-4 23 A. de Witt
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1mrt-4 20 G. Kuip, C.J. de Waard

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1mrt-3, 1mrt-4 B.W. Koes
10.45-12.15 Vaardigheden Therapie 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-3, 1mrt-4 L.G.M Croles - Zantkuijl, G. Kuip
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 C. van de Logt
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.00-14.30 Casuistiek op de hap 1mrt-4 26
14.45-16.15 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1mrt-4 C. Sijbom, M. Kooijman

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1mrt-4 24 R. Wijland
13.00-14.30 Mictieklachten bij mannen/LUTS 1mrt-3, 1mrt-4 E.J.M. Frölke
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 C. van de Logt
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven

Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-4 26
09.30-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-16.30 Astma en COPD Cursus 1mrt-3, 1mrt-4 C.J. Kuypers
16.15-16.30 Voorlichting Differentiatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Voorlichting aansluitend aan ASTMA/COPD cursus in een van de 2 ruimtes met alle aios.

Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Zelfstandige week 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-4 + Opleiders dinsdag, 1mrt-4 G. Kuip, C.J. de Waard

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.15-14.45 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard, E.M. Nijenhuis, S. Oostlander
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 C. van de Logt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-09.00 *KR Hartcursus dag 2* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-12.15 Ritmestoornissen 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-16.30 Hartfalen 1mrt-3, 1mrt-4 R. Zegers

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Mini symposium 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.15-14.45 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-4 20 A Brahimaj
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 C. van de Logt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker LET OP Ruimte C107 IPV C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.15-14.45 Diabetes basis 1mrt-3, 1mrt-4 J Blankers
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 C. van de Logt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-09.00 *Themadag: Diversiteit* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Thematisch leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Cultuursentitief werken 1mrt-3, 1mrt-4 Dr. C. Hoffer
13.15-14.45 SES gerelateerde gezondheidsverschillen 1mrt-3, 1mrt-4 Prof. Dr. L. Burdorf
15.00-16.30 Omgaan met LVB 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M Vermaak, M. Slockers

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 J.G.M Aartsen
10.45-12.15 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.15-13.30 Intro jaar 2; Inhoud 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-14.45 Ethiek 1 1mrt-4 26 K. Tromp
15.00-16.30 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-4 20

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 KR-7 What's HAPpening 1mrt-4 24 C. Sijbom, N. Hamdoula, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman
13.15-14.45 WV 8: CAT voordoe actie 1mrt-3, 1mrt-4 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen, denk na over PICO vraag.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 C. van de Logt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Diabetesdag* 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Diabetes spoed 1mrt-3, 1mrt-4 W. van Hoek
13.15-14.45 Diabetes De Eigen Patient 1mrt-3, 1mrt-4 F. van de Does
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 C. van de Logt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-4 26 K. Tromp
13.15-14.45 Laboratoriumonderzoek/STAR 1mrt-3, 1mrt-4 M. Fouraux
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-4 C.J. de Waard, G. Kuip
10.45-12.15 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-4 26 N. Hamdoula
13.15-14.45 Farmaceutische industrie 1mrt-4 20 F.P. Bareman
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 C. van de Logt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping
13.30-16.30 Kerstreces 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 1 di 31-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Kerstreces: Fijne dagen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 2 di 07-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 C. van de Logt
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 H. von Meijenfeldt
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 N. Troost
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
09.00-10.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 3 di 14-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Patientveiligheid 1mrt-4 26
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.15-14.45 Wet op lijkbezorging 1mrt-4, 1mrt-3
15.00-16.30 Spirometrie 1mrt-3, 1mrt-4 Spirometer meenemen

Week 5 di 28-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Duizeligheid 1mrt-3, 1mrt-4 21 A.W.D. Verhof
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.15-14.45 Beroerte 1mrt-3, 1mrt-4 20
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie herkansingsmoment 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters Let op, dit is het herkansingsmoment.
15.00-16.30 Slaapstoornissen 1mrt-3, 1mrt-4 24

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 di 11-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.45-10.30 Eindevaluatie met coordinator 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Ouderenprogramma (NIO) 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-14.45 Palliatieve zorg op de HAP 1mrt-3, 1mrt-4
15.00-16.30 Farmacotherapie: Organisatie + Lareb 1mrt-3, 1mrt-4

Week 9 di 25-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
13.15-16.30 Afscheid 1mrt-4 Extern G. Kuip, C.J. de Waard