19, 1
22-07-2019 (ma) t/m 28-02-2020 (vr)
Rooster voor groep 3mrt-2
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 23-07-2019 om 14:17



Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Zomercursus - Sportgeneeskunde B: kniekl 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 R.J. de Vos, Y.D.M. van Trier Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
09.00-14.45 Zomercursus - Sportgeneeskunde A: Chron. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 30 C. Dijkers, E.J.M. Frölke
09.00-14.45 Zomercursus - Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden De Voet: Anat 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Echografie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Hogeschool Rotterdam, Rochussenstraat 198, ruimtes RS.03.420, RS03.421 en RS.03.322
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Zomercursus - Preconceptie en zwangersch 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 J Klop, F. Boutkabout
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Zomercursus - Sportgeneeskunde A: Chron. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 30 E.J.M. Frölke, C. Dijkers
09.00-14.45 Zomercursus - Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 E de Haas, I Hendriks
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden De Voet: Anat 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Echografie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Hogeschool Rotterdam, Rochussenstraat 198, ruimtes RS.03.420, RS03.421 en RS.03.322
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Zomercursus - Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Zomercursus - Urogynaecologie: SOA/vulva 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 N. Stevens, N. Knappe
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 38 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 W. Spinnewijn Geannuleerd

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Zomercursus - Sportgeneeskunde A: Chron. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 30 B. Bulder, Y.D.M. van Trier
09.00-14.45 Zomercursus - Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 E de Haas, I Hendriks
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden De Voet: Anat 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Echografie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam J.A.C. van Heest Hogeschool Rotterdam, Rochussenstraat 198, ruimtes RS.03.420, RS03.421 en RS.03.322
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Zomercursus - Urogynaecologie: SOA/vulva 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 A. de Vries
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-16.30 *Praktijkmanagement dag 1* 3mrt-1, 3mrt-2
10.45-12.15 Introductie: Hoe ga je werken 3mrt-1, 3mrt-2 3 R.H.P. van der Knaap, P. Fillekes, J. Riekwel, A.W.D. Verhof
13.00-14.30 Innovatie 3mrt-1, 3mrt-2 3 M. van der Poel
14.45-16.15 SPH 3mrt-2, 3mrt-1 3 C. Matena

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3mrt-2 21 L.A. de Jonge-'t Hoen, L. Fredrikze Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
13.00-14.30 Preventie 3mrt-2 21 M.J. Bos
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.15-10.30 Introductie APC systeem 3mrt-2 21 S.A. Siek
10.45-14.45 APC oefentoets 3mrt-2 28, 29 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 11 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Diabetes complicaties 3mrt-2, 3mrt-1 21 J.C.K. Peters
15.00-16.30 Astma/COPD 3mrt-2, 3mrt-1 20 R.A Kerseboom

Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 Ideale praktijk Opleiders donderdag, 3mrt-2 23 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.15-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag Opleiders donderdag, 3mrt-2 23 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Diversiteit 3mrt-2 38 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
13.15-14.45 APC-toets 3mrt-2 8, 9, 10 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, M.P. Doornbosch, I.C. Hodes
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Foyer Let op Foyer bij Collegezaal 1 en 2, niet bij Querido, niet de lift gebruiken ivm promoties.
13.30-16.30 Mini symposium 3jun-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2 CO-1/2, Foyer

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21
10.45-12.15 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3mrt-2 21 J.P. Eusman
13.15-14.45 APC Systeem 2 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 38 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 43 do 24-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3mrt-2 21
10.45-14.45 APC-toets 3mrt-2 9, 10 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3mrt-2 21 Eigen laptop/tablet meenemen
15.00-16.30 Chronische nierschade 3mrt-1, 3mrt-2 23 R. Zegers

Week 44 do 31-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkmanagement dag 2* 3mrt-1, 3mrt-2
09.00-10.30 INSCHRIJVING: Tuchtrecht en IGJ 3mrt-2, 3mrt-1 20 H.K. Winkel
09.00-12.15 INSCHRIJVING: Ondernemerschap 3mrt-1, 3mrt-2 21 E. Baas
10.45-12.15 INSCHRIJVING: Privacy en databeveiliging 3mrt-1, 3mrt-2 20 E. van Krieken
13.15-14.45 INSCHRIJVING: Ketenzorg/kwaliteitszorg 3mrt-1, 3mrt-2 20 J.F. Mutsaerts
13.15-14.45 INSCHRIJVING: Start-up 3mrt-1, 3mrt-2 21 E. Baas
15.00-16.30 Wetgeving rond en bekostiging van zorg b 3mrt-1, 3mrt-2 Faculteit 72 (Ee-387) J.N. Belo

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-16.30 Voortgangsgesprek 3 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-16.30 Symposium 3mrt-2, 3mrt-1

Week 46 do 14-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
10.45-12.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
10.45-12.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn
13.15-14.45 Ouderenzorg II 3mrt-2 21 Ü Tas
15.00-16.30 Diabetes de complexe patiënt 3mrt-2 20 M van Dijk

Week 48 wo 27-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 DOO Symposium: interdisciplinair 3dec-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2 Extern Let op, locatie Erasmus campus Woudestein

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt, D. Hermans, K de Paepe
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3mrt-2 3mrt-2, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten

Week 49 do 05-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Onderzoek 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2, 3mrt-1, 3mrt-2 C. van Sassen
10.45-16.30 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3mrt-1, 3mrt-2 T. Hoofs, M. de Graaff

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3mrt-2 20 F. Guibert Buiron, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3mrt-2 21 S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 52 do 26-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Kerstreces 3mrt-1, 3mrt-2 Extern

Week 1 do 02-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Inbreng stage aios 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 2 do 09-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 People management 3mrt-2 21
09.00-16.30 *Praktijkmanagement dag 3* 3mrt-1, 3mrt-2
13.15-14.45 Bekostiging zorg/huisartsenzorg 3mrt-2 20
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 20 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 4 do 23-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3mrt-2 21 S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Astma/COPD: meet the expert 3mrt-2 21
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3mrt-2 20

Week 5 do 30-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-16.30 Klinische genetica 3mrt-1, 3mrt-2 F. Petrij

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 do 13-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Begeleidingsblok 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.15-16.30 Afscheid 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede

Week 9 do 27-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3mrt-1, 3mrt-2 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer