19, 1
15-04-2019 (ma) t/m 28-02-2020 (vr)
Rooster voor groep 3mrt-2
Geproduceerd door IRIS-Planning op zaterdag 20-04-2019 om 04:42



Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3mrt-1, 3mrt-2 4 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.00-14.30 Ideale praktijk (voorbereiding) 3mrt-1, 3mrt-2 4 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 8 H. Slim
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer
10.45-14.30 Palliatieve zorg 1+2 3mrt-1, 3mrt-2 15 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.M.P. van Meer
14.45-16.15 Wijkscan 3mrt-1, 3mrt-2 4, 9, 10, 15 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, R.H.P. van der Knaap, M.M.P. van Meer

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3mrt-2 21 B.W.V. Schouten
13.00-14.30 Ouderenzorg I 3mrt-2 21 Ü Tas
14.45-16.15 CVRM Casuistiek 3mrt-2 20 E. Wesseling

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Beleid bij SOLK, 4 3mrt-2 CQ-3E (GK-gebouw), CQ-4A (GK-gebouw) M.L. Weltevrede, D. Hermans
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3mrt-2 CQ-3E (GK-gebouw), CQ-4A (GK-gebouw) M.L. Weltevrede, D. Hermans
13.00-14.30 Visite- en telefoonarts 3mrt-2 20
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 20 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 22 do 30-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Hemelvaartsdag 3mrt-1, 3mrt-2 Extern

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3mrt-2, 3mrt-1 Lokaal-9 (Ce-252) B.W.V. Schouten
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 2 3mrt-2 21, 20 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Thema's en KBA's 3mrt-1, 3mrt-2 37 M.M.E. van der Meer Eigen laptop/tablet meenemen
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 7 H. Slim
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 24 wo 12-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kinder KNO 3mrt-1, 3mrt-2, 3dec-1 CQ-1Da (GK-gebouw) L.L. Veder, E. Husen
09.00-16.15 *Thematweedaagse Het Kind* 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2
10.45-12.15 Kinderchirurgie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2 CQ-1Da (GK-gebouw) C.M.G. Keyzer-Dekker, E. Husen
13.00-14.30 Kindercardiologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2 CQ-1Da (GK-gebouw) W.B. de Koning, E. Husen
14.45-16.15 Oogheelkunde 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2 Faculteit 72 (Ee-387) R. van Ruyven, E. Husen

Week 24 do 13-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Voeding 3dec-1.1, 3mrt-1.1, 3mrt-2.1 20 M. Jongejan, G.M. Lagerwerf
09.00-10.30 Kindermishandeling 3mrt-1.2, 3mrt-2.2, 3dec-1.2 21
09.00-16.15 *Thematweedaagse Het Kind* 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2
10.45-12.15 Voeding 3dec-1.2, 3mrt-1.2, 3mrt-2.2 20 M. Jongejan
10.45-12.15 Kindermishandeling 3dec-1.1, 3mrt-1.1, 3mrt-2.1 21 G.M. Lagerwerf
13.00-14.30 Infectiologie 3dec-1.2, 3mrt-1.2, 3mrt-2.2 20 N. Hartwig
13.00-14.30 Kinderorthopedie 3dec-1.1, 3mrt-1.1, 3mrt-2.1 21 J.H. van Linge, G.M. Lagerwerf
14.45-16.15 Infectiologie 3dec-1.1, 3mrt-1.1, 3mrt-2.1 20 N. Hartwig, G.M. Lagerwerf
14.45-16.15 Kinderorthopedie 3dec-1.2, 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 21 J.H. van Linge

Week 25 do 20-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Centrale opleidersdagen/Geen TKD 3mrt-1, 3mrt-2 Extern

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 Extern M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3mrt-2 Extern M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3mrt-2 Extern M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 26 vr 28-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3mrt-2 Extern M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Calamiteiten op de HAP 3mrt-2 20 H Ponssen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.00-14.30 Chronisch zieken 2 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 2 H. Slim
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-14.30 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3mrt-2 8, 10 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
14.45-16.15 Chronische nierschade 3mrt-2 20 E. Wesseling

Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde B: knie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 R.J. de Vos, Y.D.M. van Trier Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) C. Dijkers
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) E.J.M. Frölke
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 E. Hajdarbegovic, D.M.W. Balak
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Urogynaecologie: SOA/vul 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 N. Stevens, N. Knappe
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 38 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 B. Bulder, Y.D.M. van Trier
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 E. Hajdarbegovic, D.M.W. Balak
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Urogynaecologie: SOA/vul 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 J van Ommen, A. de Vries
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-16.30 *Praktijkmanagement dag 1* 3mrt-1, 3mrt-2
10.45-12.15 Introductie: Hoe ga je werken 3mrt-1, 3mrt-2 R.H.P. van der Knaap, P. Fillekes, J. Riekwel, A.W.D. Verhof
13.00-14.30 SPH 3mrt-2 20 C. Matena
14.45-16.15 Innovatie 3mrt-2 21 M. van der Poel

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3mrt-2 21 Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
13.00-14.30 Preventie 3mrt-2 21 M.J. Bos
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-14.30 APC oefentoets 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Diabetes complicaties 3mrt-2 21 J.C.K. Peters
15.00-16.30 Astma/COPD 3mrt-2 20 R.A Kerseboom

Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag Opleiders donderdag, 3mrt-2
13.15-16.30 Ideale praktijk Opleiders donderdag, 3mrt-2

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Diversiteit 3mrt-2 20 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
13.15-14.45 APC-toets 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, M.P. Doornbosch, I.C. Hodes
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Mini symposium 3jun-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21
10.45-12.15 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3mrt-2 21
13.15-14.45 APC Systeem 2 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 43 do 24-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3mrt-2 26 Eigen laptop/tablet meenemen
13.15-16.30 APC-toets 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Inbreng stage aios 3mrt-2

Week 44 do 31-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 INSCHRIJVING: Tuchtrecht en IGJ 3mrt-2, 3mrt-1 20
09.00-12.15 INSCHRIJVING: Ondernemerschap 3mrt-1, 3mrt-2 21
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 2* 3mrt-1, 3mrt-2 20, 21
10.45-12.15 INSCHRIJVING: Privacy en databeveiliging 3mrt-1, 3mrt-2 20 E. van Krieken
13.15-14.45 INSCHRIJVING: Ketenzorg/kwaliteitszorg 3mrt-1, 3mrt-2 20 J.F. Mutsaerts
13.15-14.45 INSCHRIJVING: Start-up 3mrt-1, 3mrt-2 21
15.00-16.30 Wetgeving rond en bekostiging van zorg b 3mrt-1, 3mrt-2 J.N. Belo

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-16.15 TEGENPROGRAMMA VGG 3: Inbreng aios 3mrt-2, 3mrt-1

Week 46 do 14-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
10.45-12.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
10.45-12.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn
13.00-14.30 Ouderenzorg II 3mrt-2 21 Ü Tas
15.00-16.30 Diabetes de complexe patiënt 3mrt-2 20

Week 47 wo 20-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 DOO Symposium: interdisciplinair 3dec-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2 Extern

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3mrt-2 3mrt-2, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten

Week 49 do 05-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Zelfstandig leren van ervaringen 3mrt-2 21
10.45-16.15 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3mrt-1, 3mrt-2 T. Hoofs, M. de Graaff

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3mrt-2 20 F. Guibert Buiron, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.00-14.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3mrt-2 21
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 52 do 26-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Kerstreces 3mrt-1, 3mrt-2 Extern

Week 1 do 02-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Huiselijk geweld 3 3mrt-2 21
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 20 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.00-14.30 Inbreng stage aios 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn

Week 2 do 09-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 People management 3mrt-2 21
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 3* 3mrt-1, 3mrt-2
13.00-14.30 Bekostiging zorg/huisartsenzorg 3mrt-2 20
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 20 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 4 do 23-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3mrt-2 21
13.00-14.30 Astma/COPD: meet the expert 3mrt-2 21
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3mrt-2 20

Week 5 do 30-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-16.15 Klinische genetica 3mrt-1, 3mrt-2 F. Petrij

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 do 13-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Begeleidingsblok 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.00-16.15 Afscheid 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede

Week 9 do 27-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3mrt-1, 3mrt-2 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer