19, 1
04-03-2019 (ma) t/m 31-05-2019 (vr)
Rooster voor groep 2mrt-CHRON2
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 18-02-2019 om 04:42



Week 10 wo 06-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Instructie 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Kennismaking 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Ergotherapie 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 4 J. Bilderbeek
14.45-16.15 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 11 wo 13-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Parkinson 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 39 L. Daeter, J.E.A. Hoogland - Hilgers
13.00-16.15 Wondverzorging 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 39 B.E. de Waard

Week 12 wo 20-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Familie gesprekken 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-11.30 HTB 1 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
11.30-12.15 HTB 2 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Palliatieve Zorg 1 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 15 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 13 wo 27-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Probleemgedrag 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 15 K.R. Gelsema, E.P.R Schep
13.00-16.15 Palliatieve Zorg 2 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 15 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg

Week 14 wo 03-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.30 LHK toets 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 Margriethal-Schiedam
12.30-13.30 Lunch na LHK 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Kenniscafe 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27

Week 15 wo 10-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-16.15 Polyfarmacie 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 15 S. Verdoorn

Week 16 wo 17-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 Lokaal-11 (Ce-244) S. Franzen
13.00-14.30 SOG 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 Lokaal-11 (Ce-244) C. Nabers
14.45-16.15 Euthanasie, de ethiek 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 Lokaal-11 (Ce-244) I. de Beaufort

Week 17 wo 24-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 3 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 4 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Dementie 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 4 A. Boeyinga

Week 18 wo 01-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 HTB 3 Carrousel 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 20, 21 H.C. van den Ende, A. Nuijten, R Kolsters

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 AVG 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 S. Huisman

Week 20 wo 15-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 4 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Euthanasie, de praktijk 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 A.A. van der Male

Week 21 wo 22-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 VGG + aios als expert 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Chronische pijn 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 L. Swaan
14.45-16.15 CVA-de lange termijn effecten 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 E. Wesseling

Week 22 wo 29-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 HTB 4 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Afscheid 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg