19, 1
22-07-2019 (ma) t/m 29-05-2020 (vr)
Rooster voor groep 3jun-1.1
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 23-07-2019 om 16:32



Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Zomercursus - Sportgeneeskunde B: kniekl 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 R.J. de Vos, Y.D.M. van Trier Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
09.00-14.45 Zomercursus - Sportgeneeskunde A: Chron. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 30 C. Dijkers, E.J.M. Frölke
09.00-14.45 Zomercursus - Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden De Voet: Anat 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Echografie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Hogeschool Rotterdam, Rochussenstraat 198, ruimtes RS.03.420, RS03.421 en RS.03.322
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Zomercursus - Preconceptie en zwangersch 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 J Klop, F. Boutkabout
15.00-16.30 Intervisie 2 3jun-1.1 24 M. van Ewijk

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Zomercursus - Sportgeneeskunde A: Chron. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 30 E.J.M. Frölke, C. Dijkers
09.00-14.45 Zomercursus - Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 E de Haas, I Hendriks
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden De Voet: Anat 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Echografie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Hogeschool Rotterdam, Rochussenstraat 198, ruimtes RS.03.420, RS03.421 en RS.03.322
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Zomercursus - Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Zomercursus - Urogynaecologie: SOA/vulva 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 N. Stevens, N. Knappe
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Zomercursus - Sportgeneeskunde A: Chron. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 30 B. Bulder, Y.D.M. van Trier
09.00-14.45 Zomercursus - Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 E de Haas, I Hendriks
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden De Voet: Anat 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Echografie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam J.A.C. van Heest Hogeschool Rotterdam, Rochussenstraat 198, ruimtes RS.03.420, RS03.421 en RS.03.322
09.00-14.45 Zomercursus - vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Zomercursus - Urogynaecologie: SOA/vulva 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 A. de Vries
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-14.30 Palliatieve zorg 1+2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Intervisie 3 3jun-1.1 24 M. van Ewijk

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Begeleidingsblok 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Chronisch zieken 2 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg

Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Patientveiligheid 3jun-1 24 J.T. van Geffen
13.15-14.45 Ouderenzorg I 3jun-1 24 Ü Tas
15.00-16.30 CVRM Casuistiek 3jun-1 26 E. Wesseling

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3jun-1, 3jun-2 4 B.W.V. Schouten
13.15-14.45 Chronische nierschade 3jun-1 24 R. Zegers
15.00-16.30 Visite- en telefoonarts 3jun-1 24 I Rozenboom

Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1 3jun-1, Opleiders donderdag 4 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-15.00 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3jun-1, Opleiders donderdag 4 R.H.P. van der Knaap

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 3jun-1 CQ-3A (GK-gebouw), CQ-3C (GK-gebouw) Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3jun-1 CQ-4A (GK-gebouw)
13.15-14.45 Wijkscan 3jun-1 27, 29 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg, N. Hamdoula
15.00-16.30 Intervisie 4 3jun-1.1 24 M. van Ewijk

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Foyer Let op Foyer bij Collegezaal 1 en 2, niet bij Querido, niet de lift gebruiken ivm promoties.
13.30-16.30 Mini symposium 3jun-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2 CO-1/2, Foyer

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 41 vr 11-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 43 do 24-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Beleid bij SOLK, 4 3jun-1 24, 28 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier Acteur vanaf 09:00 uur aanwezig
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3jun-1 24, 28 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier
13.15-14.45 Diabetes complicaties 3jun-1 24 M van Dijk
15.00-16.30 Astma/COPD 3jun-1 26 R.A Kerseboom

Week 44 do 31-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-16.30 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3jun-1, 3jun-2 16 M. de Graaff, T. Hoofs

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-14.45 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-1 24 N. Goezinne, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Intervisie 5 3jun-1.1 24 M. van Ewijk

Week 46 do 14-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkmanagement dag 1* 3jun-1, 3jun-2
09.00-10.30 Ketenzorg/kwaliteitszorg 3jun-1 24
10.45-12.15 Privacy en databeveiliging 3jun-1 26
13.15-14.45 Innovatie 3jun-1 24 M. van der Poel
15.00-16.30 SPH 3jun-1 26 C. Matena

Week 48 wo 27-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 DOO Symposium: interdisciplinair 3dec-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2 Extern Let op, locatie Erasmus campus Woudestein

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3jun-1 24 F. Guibert Buiron, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier
15.00-16.30 Intervisie 6 3jun-1.1 24 M. van Ewijk

Week 49 wo 04-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Thematweedaagse Het Kind* 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2

Week 49 do 05-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Onderzoek 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2, 3mrt-1, 3mrt-2 C. van Sassen
10.45-16.30 *Thematweedaagse Het Kind* 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC oefentoets 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg, F.P. Bareman
13.15-16.30 Huiselijk geweld 1+2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S. Oostlander Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.

Week 52 do 26-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Kerstreces 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2 Extern

Week 1 do 02-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Praktijkdag 3jun-1, 3jun-2 Extern

Week 2 do 09-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kleine kwalen 3jun-1 24
09.00-14.45 APC-toets 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg, P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3jun-1 24
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-1 24 Eigen laptop/tablet meenemen
15.00-16.30 Intervisie 7 3jun-1.1 24 M. van Ewijk

Week 4 do 23-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Zelfstandig in groep Leren van ervaringe 3jun-1 24
10.45-12.15 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3jun-1 26
13.00-13.15 Introductie APC systeem 3jun-1 24
13.15-14.45 Ouderenzorg II 3jun-1 24
15.00-16.30 Intervisie 8 3jun-1.1 M. van Ewijk

Week 5 do 30-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-16.30 Voortgangsgesprek 3 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-16.30 Tegenprogramma VGG 3: Inbreng aios 3jun-1

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 do 13-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkmanagement dag 2* 3jun-1, 3jun-2
09.00-12.15 Ondernemerschap 3jun-1, 3jun-2
13.15-16.30 People management 3jun-1, 3jun-2

Week 9 do 27-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3jun-1 24 M. Poldervaart, S. Oostlander Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig.
13.00-13.15 Carriere binnen het instituut 3jun-1, 3jun-2
13.15-14.45 APC Systeem 1 3jun-1 26 Y.D.M. van Trier
15.00-16.30 Diabetes de complexe patiënt 3jun-1 24 J.C.K. Peters

Week 10 do 05-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-16.30 Klinische genetica 3jun-1, 3jun-2 24 F. Petrij

Week 11 do 12-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Preventie 3jun-1 24
13.15-14.45 APC Systeem 2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier
15.00-16.30 Intervisie 9 3jun-1.1 24 M. van Ewijk

Week 12 do 19-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-1 3jun-1, Opleiders donderdag Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3jun-1, Opleiders donderdag R.H.P. van der Knaap, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 13 do 26-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkmanagement dag 3* 3jun-1, 3jun-2
09.00-10.30 Start-up 3jun-1 24
10.45-12.15 Introductie: Hoe ga je werken 3jun-1 26 R.H.P. van der Knaap
13.15-14.45 Serious game - deel 1 3jun-1 26 Breng een laptop mee.
15.00-16.30 Serious game - deel 2 3jun-1 24 Breng een laptop mee.

Week 14 wo 01-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3dec-1, 3dec-2 Margriethal-Schiedam
12.15-13.00 Lunch na LHK 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2
13.15-16.30 Kenniscafe 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2

Week 15 do 09-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Calamiteiten op de HAP 3jun-1 24
15.00-16.30 APC-Systeem-3 3jun-1 24

Week 17 do 23-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Diversiteit 3jun-1 24
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Intervisie 10 3jun-1.1 24 M. van Ewijk

Week 18 do 30-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Astma/COPD: meet the expert 3jun-1 24
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3jun-1 26 E. Wesseling

Week 19 do 07-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ideale praktijk 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier, R.H.P. van der Knaap
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Afscheid 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg

Week 21 do 21-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Hemelvaartsdag 3jun-1, 3jun-2 Extern

Week 22 do 28-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3jun-1, 3jun-2 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg