19, 1
02-09-2019 (ma) t/m 28-08-2020 (vr)
Rooster voor groep 1sep-2
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 23-07-2019 om 11:00



Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-17.00 Praktijkdag - 1e week 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro: Welkomstwoord hoofd opleiding 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 31 P.J.E. Bindels, E. Wesseling
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
11.45-12.30 Intro: Wetenschap 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 31 J.B.M. Rijkels-Otters, M.J. Dam-Rehorst
12.30-14.00 Lunch 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 37 wo 11-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Intro: Kennismaken met SBOH 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 36 P. Stins, A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-2 30 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
12.30-13.30 Intro: Kennismaken met LOVAH Rotterdam i 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 39 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-2 30 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-2 30 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
16.00-17.00 Intro: Instrumentenmarkt verzorgd door L 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 35 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Intro Eportfolio, videoplatform en klini 1sep-2 29 A. Koelmans, A.W.D. Verhof Eigen laptop/tablet meenemen
15.00-16.30 WV 1: Pretoets + intro 1sep-2 38 M.J. Dam-Rehorst
16.30-17.30 gezamenlijke aios/ opleiders 1sep-2 Opleiders dinsdag, 1sep-2 12 B.T.W.D. Passchier, S.C.M. van Steekelenburg
17.30-18.30 Borrel aios en opleiders SEP-groepen Opleiders dinsdag, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) W. Boswinkel, L.G.M Croles - Zantkuijl Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
15.00-16.30 Oogheelkunde 1sep-2 38 Eigen funduscoop meenemen

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Foyer Let op Foyer bij Collegezaal 1 en 2, niet bij Querido, niet de lift gebruiken ivm promoties.
13.30-16.30 Mini symposium 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 CO-1/2, Foyer

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Menstruatiestoornissen 1sep-2 29 M Boelens, J van Ommen
15.00-16.30 KR-1 Kind met koorts 1sep-2 38 N. Hamdoula

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
10.45-12.15 Vaardighedenond 1: KNO 1sep-2 29 A.W.D. Verhof Otoscoop meenemen.
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-2 CQ-5E (GK-gebouw)
13.15-16.30 Vaardighedenond 2: DGO 1sep-2 PKV-D9 (GK-gebouw), PKV-D10 (GK-gebouw) A. van Breukelen
13.15-16.30 Voortgangsgesprek 1 1sep-2 CQ-5C, CQ-5D (GK-gebouw) B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Kleine kwalen 1sep-2 CQ-5E (GK-gebouw)

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 Extern B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1sep-2 Extern B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-2 Extern B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 44 wo 30-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-2 Extern B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1sep-2
13.15-14.45 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-2 29 R. Zegers
15.00-16.30 KOV toets 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1sep-2 L.G.M Croles - Zantkuijl
13.15-14.45 Diabetes basis 1sep-1, 1sep-2 J.C.K. Peters
15.00-16.30 WV 2: Internetcursus 1sep-1, 1sep-2 W.M. Bramer, S.T.G. Meertens-Gunput, J.B.M. Rijkels-Otters Eigen Picovraag en laptop/tablet meenemen

Week 48 ma 25-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 48 wo 27-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, L. Fredrikze
13.15-14.45 Dermatologie, eczeem en oncologie 1sep-1, 1sep-2 E. Hajdarbegovic, A.W.D. Verhof
15.00-16.30 KR-4 Vaginale klachten 1sep-2 29 N. Hamdoula

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.15-12.45 Coronair 1sep-1, 1sep-2 M. Koper
10.15-16.30 *KR Hartcursus dag 1* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
14.00-16.30 CVRM 1sep-1, 1sep-2 R. Zegers

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Themadag Het Kind* 1sep-2, 1sep-1, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 Komt een kind bij de dokter 1sep-1, 1sep-2 M. Krul
10.45-12.15 In de spreekkamer 1sep-1, 1sep-2 M. Krul
13.15-14.45 Opvoeding 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.15-14.45 Voeding 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 M Teunissen - Schaart
13.15-14.45 Kleine kwalen 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 G.M. Lagerwerf
15.00-16.30 Opvoeding 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
15.00-16.30 Voeding 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 M Teunissen - Schaart
15.00-16.30 Kleine kwalen 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 G.M. Lagerwerf

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard
13.30-16.30 Fijne kerstdagen toegewenst 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 1 di 31-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Fijne kerstdagen toegewenst 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 2 di 07-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + instructie APC to 1sep-2 29
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1sep-2 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-2 29
13.15-14.45 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1sep-1, 1sep-2 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Thema's en KBA's 1sep-2 M.L. Weltevrede

Week 3 di 14-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 Casuistiek op de hap 1sep-2 29, 27

Week 5 di 28-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 WV 4: Diagnostiek dag 1 1sep-2 29 D Schiphof
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 KR-2 Dermatologie 1sep-1, 1sep-2 E. Hajdarbegovic, A.W.D. Verhof

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 di 11-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, A. de Witt, L. Fredrikze
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
15.00-16.30 KR-3 Buikpijn 1sep-2 29

Week 7 do 13-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 *Themadag Het Kind* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 9 di 25-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 WV 5: Diagnostiek dag 2 1sep-2 29 A Brahimaj
13.15-14.45 KR-7 What's HAPpening 1sep-2 38
15.00-16.30 APC 06 Actief luisteren 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 10 di 03-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.00-10.30 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1sep-2 29 R. Wagemakers, O.M. Lageweg
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 WV 6: Therapie dag 1 1sep-2 29 A Brahimaj

Week 10 do 05-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *KR Hartcursus dag 2* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-12.15 Hartfalen 1sep-1, 1sep-2 J. Caljouw
13.15-16.30 Ritmestoornissen 1sep-1, 1sep-2

Week 11 di 10-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Zelfstandige week 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 12 di 17-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag + nabesp Opleiders dinsdag, 1sep-2 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 13 di 24-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 Tijdmanagement 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 14 wo 01-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.30-16.30 Kenniscafe 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4

Week 15 di 07-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 WV 7: Therapie dag 2 1sep-2 38 A Brahimaj
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 Diabetes spoed 1sep-1, 1sep-2

Week 16 di 14-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-16.30 Astma en COPD Cursus 1sep-1, 1sep-2

Week 18 di 28-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 WV 8: CAT voordoe actie 1sep-1, 1sep-2 Eigen laptop/tablet meenemen, denk na over PICO vraag.
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 Diabetes De Eigen Patient 1sep-1, 1sep-2 J.C.K. Peters

Week 19 di 05-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Geen TKD ivm Nationale Bevrijdingsdag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 20 di 12-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.15-10.30 Intro jaar 2; Inhoud 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 Patientveiligheid 1sep-2 38

Week 22 di 26-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Visie op je vak + Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 C. van Sassen
13.15-16.30 WV 10 Wetenschapsmiddag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 P.J. van den Berg, B.W. Koes

Week 23 di 02-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.15-10.30 Intro Farmaceutische industrie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 P.J. van den Berg, C. van Sassen
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 KR-5 Hoofdpijn 1sep-2 38

Week 23 do 04-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 25 di 16-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 Ethiek 1 1sep-2 29
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 26 di 23-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38 D Schiphof, A. Bohnen, M.J. Dam-Rehorst
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 27 di 30-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-2 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 1sep-2 29 Eigen laptop/tablet meenemen
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7
15.00-16.30 Farmaceutische industrie 1sep-2 38

Week 28 di 07-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Wet op lijkbezorging 1sep-1, 1sep-2
15.00-16.30 Spirometrie 1sep-1, 1sep-2 Spirometer meenemen

Week 29 di 14-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-2 29
13.15-14.45 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-1, 1sep-2
15.00-16.30 Mictieklachten bij mannen/LUTS 1sep-1, 1sep-2

Week 31 di 28-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Zomerprogramma - diversiteitsdag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
15.00-16.30 Thematisch leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede

Week 32 di 04-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Zomerprogramma - Ouderendag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Supervisie 1sep-2.7

Week 33 di 11-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Zomerprogramma - Neurodag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 35 di 25-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-11.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
11.30-16.30 Afscheid 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede