19, 1
02-09-2019 (ma) t/m 28-08-2020 (vr)
Rooster voor groep 3sep-1
Geproduceerd door IRIS-Planning op woensdag 20-02-2019 om 16:32



Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Praktijkdag - 1e week 3sep-1, 3sep-2 Extern

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 3sep-1 27
10.45-11.15 Voorlichting Differentiatie 3sep-1, 3sep-2
11.15-11.45 Intro Maatschappelijk handelen (wijkscan 3sep-1, 3sep-2
11.45-12.15 Intro Wetenschapsprogramma 3sep-1, 3sep-2
13.00-13.30 Introductie APC onderwijs 3sep-1 27
13.30-13.45 Intro Palliatieve Zorg 3sep-1 27
13.45-14.30 Kennismaking vervolg 3sep-1 27
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3sep-1 27

Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 1 3sep-1 27
13.00-14.30 Opfriscursus BLS+ 3sep-1
14.45-16.15 Intervisie 1 3sep-1 27

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-1 27 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3sep-1
13.00-14.30 Wetenschapsprogramma 1 3sep-1 27
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3sep-1 27

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Mini symposium 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3dec-2

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2: 3sep-1 27
13.00-14.30 Wijkscan 3sep-1 27 N. Hamdoula
14.45-16.15 Ideale praktijk (voorbereiding) 3sep-1 29

Week 43 do 24-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-14.30 Palliatieve zorg 1+2 3sep-1 27
14.45-16.15 Intervisie 2 3sep-1 27

Week 44 wo 30-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Preventieve Zorg: Verplichte Landelijke 3sep-1 Extern

Week 44 do 31-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Preventieve Zorg: Verplichte Landelijke 3sep-1, 3sep-2 Extern

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.15 *Praktijkmanagement dag 1* 3sep-1, 3sep-2
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Introductie: Hoe ga je werken 3sep-1, 3sep-2 P. Fillekes, J.T. van Geffen, J. Riekwel
13.00-14.30 Innovatie 3sep-1 27 M. van der Poel
14.45-16.15 Wetgeving rond en bekostiging van zorg b 3sep-1 29

Week 46 do 14-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.15 Tweedaagse met de groep 3sep-1 Extern
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 Extern
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3sep-1 Extern

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3sep-1 27 C. Gerretsen
13.00-14.30 Begeleidingsblok 3sep-1 27
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3sep-1 27

Week 49 wo 04-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.15 *Thematweedaagse Het Kind* 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2

Week 49 do 05-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.15 *Thematweedaagse Het Kind* 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Visite- en telefoonarts 3sep-1 29
13.00-14.30 Ouderenzorg I 3sep-1 27
14.45-16.15 CVRM Casuistiek 3sep-1 27

Week 52 do 26-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Kerstreces 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2 Extern

Week 1 do 02-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3sep-1 27
13.00-14.30 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-1 Eigen laptop/tablet meenemen
13.00-16.15 Voortgangsgesprek 2 3sep-1 27
14.45-16.15 Wetenschapsprogramma 2 3sep-1

Week 2 do 09-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Patientveiligheid 3sep-1 27
13.00-14.30 Beleid bij SOLK, 4 3sep-1 27
14.45-16.15 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3sep-1 27

Week 4 do 23-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-1 27
13.00-14.30 Palliatieve zorg 3 3sep-1 27
14.45-16.15 Intervisie 3 3sep-1 27

Week 5 do 30-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-1 27
13.00-14.30 Diabetes de complexe patiƫnt 3sep-1 27
14.45-16.15 Astma/COPD 3sep-1 29

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 do 13-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-1 27
13.00-14.30 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-1 27
14.45-16.15 Intervisie 4 3sep-1 27

Week 9 do 27-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-16.15 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3sep-1, 3sep-2

Week 10 do 05-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3sep-1 27
13.00-14.30 Begeleidingsblok 3sep-1
13.00-16.15 APC oefentoets 3sep-1 27
14.45-16.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-1 Eigen laptop/tablet meenemen

Week 11 do 12-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Chronische nierschade 3sep-1 27
13.00-14.30 APC Systeem 1 3sep-1 27
14.45-16.15 Intervisie 5 3sep-1 27

Week 12 do 19-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-1, 3sep-2
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3sep-1, Opleiders donderdag

Week 13 do 26-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-1 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-16.15 APC-toets 3sep-1 27
13.00-14.30 Inbreng stage aios 3sep-1
14.45-16.15 Begeleidingsblok 3sep-1

Week 14 wo 01-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3dec-1, 3dec-2 Margriethal-Schiedam
12.15-13.00 Lunch na LHK 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2
13.00-16.15 Kenniscafe 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2

Week 15 do 09-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 APC Systeem 2 3sep-1 27
13.00-14.30 Preventie 3sep-1 27
14.45-16.15 Inbreng stage aios 3sep-1 27

Week 17 do 23-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 3 3sep-1
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-1 27
13.00-14.30 Astma/COPD: meet the expert 3sep-1 27
14.45-16.15 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-1 29

Week 18 do 30-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Tuchtrecht en IGJ 3sep-1, 3sep-2
09.00-12.15 Ondernemerschap 3sep-1, 3sep-2
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 2* 3sep-1, 3sep-2
10.45-12.15 Privacy en databeveiliging 3sep-1, 3sep-2
13.00-14.30 Ketenzorg/kwaliteitszorg 3sep-1, 3sep-2
13.00-14.30 Start-up 3sep-1, 3sep-2
14.45-16.15 SPH 3sep-1, 3sep-2

Week 19 do 07-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Huiselijk geweld 1 3sep-1 27
13.00-14.30 Huiselijk geweld 2 3sep-1 27
14.45-16.15 Intervisie 6 3sep-1 27

Week 21 do 21-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Hemelvaartsdag 3sep-1 Extern

Week 22 do 28-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3sep-1 27
13.00-14.30 APC-Systeem-3 3sep-1 27
14.45-16.15 Begeleidingsblok 3sep-1 27

Week 23 do 04-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3sep-1 27
13.00-14.30 Begeleidingsblok 3sep-1 27
14.45-16.15 Intervisie 7 3sep-1 27

Week 25 do 18-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3sep-1 27
13.00-14.30 Inbreng stage aios 3sep-1 29
14.45-16.15 Intervisie 8 3sep-1 27

Week 26 do 25-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Klinische genetica 3sep-1, 3sep-2

Week 27 do 02-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3sep-1 29
13.00-14.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3sep-1 27
14.45-16.15 Intervisie 9 3sep-1 27

Week 28 do 09-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 People management 3sep-1 27
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 3* 3sep-1, 3sep-2
13.00-14.30 Bekostiging zorg/huisartsenzorg 3sep-1 29
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3sep-1 29

Week 30 do 23-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Zomercursus week 1 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3sep-1 27

Week 31 do 30-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Zomercursus week 2 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1
14.45-16.15 Intervisie 10 3sep-1 27

Week 32 do 06-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Zomercursus week 3 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3sep-1 27

Week 34 do 20-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3sep-1 27
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-1 27
14.45-16.15 Afscheid 3sep-1 27

Week 35 do 27-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3sep-1, 3sep-2