19, 1
02-09-2019 (ma) t/m 29-11-2019 (vr)
Rooster voor groep 2sep-CHRON1
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 18-04-2019 om 04:43



Week 36 wo 04-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Instructie 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Kennismaking 2sep-CHRON1 20
13.15-14.45 Ergotherapie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 J. Bilderbeek
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20

Week 37 wo 11-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Parkinson 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 L. Daeter, J.E.A. Hoogland - Hilgers
13.15-16.30 Wondverzorging 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 B.E. de Waard

Week 38 wo 18-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 1 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
13.15-14.45 Familie gesprekken 2sep-CHRON1 20
15.00-15.45 HTB 1 2sep-CHRON1 20
15.45-16.30 HTB 2 2sep-CHRON1 20

Week 39 wo 25-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
10.45-16.30 Polyfarmacie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2, 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2, 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Mini symposium 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2, 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2

Week 41 wo 09-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Probleemgedrag 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 K.R. Gelsema, E.P.R Schep
13.15-16.30 Palliatieve Zorg 2 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male

Week 42 wo 16-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 J.M. Papma
13.15-14.45 SOG 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 C. Nabers
15.00-16.30 Euthanasie, de ethiek 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2

Week 43 wo 23-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 AVG 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
15.00-16.30 Euthanasie, de praktijk 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 A.A. van der Male

Week 44 wo 30-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-CHRON1 20
13.15-16.30 HTB 3 Carrousel 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 20, 21 M. de Vries, A. Nuijten, R Kolsters, H.C. van den Ende

Week 45 wo 06-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 3 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
15.00-16.30 CVA-de lange termijn effecten 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 E. Wesseling

Week 46 wo 13-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-CHRON1 20
13.15-14.45 Chronische pijn 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
15.00-16.30 Dementie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 A. Boeyinga

Week 47 wo 20-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2sep-CHRON1
10.45-12.15 Aios als expert 2sep-CHRON1 20
13.15-16.30 Palliatieve Zorg 4 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male

Week 48 wo 27-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-CHRON1 20
13.00-14.30 HTB 4 2sep-CHRON1 20
15.00-16.30 Afscheid 2sep-CHRON1 20