19, 1
02-12-2019 (ma) t/m 27-11-2020 (vr)
Rooster voor groep 3dec-1
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 23-07-2019 om 16:32



Week 49 do 05-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Praktijkdag - 1e week 3dec-1, 3dec-2 Extern

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 3dec-1 30
10.45-11.15 Voorlichting Differentiatie 3dec-1, 3dec-2
11.15-11.45 Intro Maatschappelijk handelen 3dec-1, 3dec-2 N. Hamdoula
11.45-12.15 Intro Wetenschapsprogramma 3dec-1, 3dec-2 B.W.V. Schouten
13.15-13.45 Introductie APC onderwijs 3dec-1 30
13.45-14.00 Intro Palliatieve Zorg 3dec-1 30
14.00-14.45 Kennismaking vervolg 3dec-1 30
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3dec-1 30

Week 52 do 26-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Kerstreces 3dec-1, 3dec-2 Extern

Week 1 do 02-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 1 3dec-1 30
13.15-14.45 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3dec-1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 2 do 09-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 1 3dec-1
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 1 3dec-1, 3dec-2 B.W.V. Schouten
13.15-14.45 Opfriscursus BLS+ 3dec-1 E.J.M. Frölke
15.00-16.30 Ideale praktijk (voorbereiding) 3dec-1 30

Week 3 wo 15-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Preventieve Zorg: Verplichte Landelijke 3dec-1, 3dec-2 Extern

Week 3 do 16-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Preventieve Zorg: Verplichte Landelijke 3dec-1, 3dec-2 Extern

Week 4 do 23-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3dec-1 30
13.15-14.45 Ouderenzorg I 3dec-1 30
15.00-16.30 CVRM Casuistiek 3dec-1 38 E. Wesseling

Week 5 do 30-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-14.45 Palliatieve zorg 1+2 (HH-Palliatieve-zor 3dec-1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 6 do 06-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 AIOSdag/Verplichte aanwezigheid 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 7 do 13-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Innovatie 3dec-1 30
09.00-16.30 *Praktijkmanagement dag 1* 3dec-1, 3dec-2
10.45-12.15 Ketenzorg/kwaliteitszorg 3dec-1 38
13.15-14.45 Privacy en databeveiliging 3dec-1 30
15.00-16.30 SPH 3dec-1 38

Week 9 do 27-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Wijkscan 3dec-1 30
13.15-14.45 Patientveiligheid 3dec-1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 10 do 05-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3dec-1 30
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 3dec-1 Extern

Week 10 vr 06-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Tweedaagse met de groep 3dec-1 Extern

Week 11 do 12-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Omgaan met literatuur 3dec-1 30
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 2 3dec-1
13.15-14.45 Wetenschapsprogramma 2 3dec-1, 3dec-2 B.W.V. Schouten
15.00-16.30 Visite- en telefoonarts 3dec-1 30

Week 12 do 19-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3dec-1 3dec-1, Opleiders donderdag
13.15-16.30 Ideale praktijk groep 3dec-1 3dec-1, Opleiders donderdag

Week 13 do 26-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Beleid bij SOLK, 4 3dec-1 30
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3dec-1 30
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3dec-1 30
15.00-16.30 Chronisch zieken 2 3dec-1 30

Week 14 wo 01-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3dec-1, 3dec-2 Margriethal-Schiedam
13.15-16.30 Kenniscafe 3dec-1, 3dec-2, 3mrt-1, 3mrt-2

Week 15 do 09-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 3dec-1 30
10.15-10.30 Introductie APC systeem 3dec-1 30
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3dec-1 30
13.15-14.45 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3dec-1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 17 do 23-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3dec-1 30
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3dec-1 30
15.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3dec-1 30

Week 18 do 30-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 APC Systeem 1 3dec-1 30
13.15-14.45 Diabetes complicaties 3dec-1 30
15.00-16.30 Astma/COPD 3dec-1 38

Week 19 do 07-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-14.45 APC oefentoets 3dec-1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 21 do 21-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Hemelvaartsdag 3dec-1, 3dec-2 Extern

Week 22 wo 27-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 *Thematweedaagse Het Kind* 3dec-1, 3dec-2, 3mrt-1, 3mrt-2

Week 22 do 28-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 *Thematweedaagse Het Kind* 3dec-1, 3dec-2, 3mrt-1, 3mrt-2

Week 23 do 04-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 APC Systeem 2 3dec-1 30
13.15-14.45 Diabetes de complexe patiënt 3dec-1 30
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-1 38

Week 24 do 11-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Centrale opleidersdagen/Geen TKD 3dec-1, 3dec-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2 Extern

Week 25 do 18-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Ondernemerschap 3dec-1, 3dec-2
09.00-16.30 *Praktijkmanagement dag 2* 3dec-1, 3dec-2
13.15-16.30 People management 3dec-1, 3dec-2

Week 26 do 25-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3dec-1 30
10.45-16.30 APC-toets 3dec-1
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3dec-1 30
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-1 30

Week 27 do 02-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3dec-1 30
13.15-14.45 APC Systeem 3 3dec-1 30
15.00-16.30 Chronische nierschade 3dec-1 30

Week 28 do 09-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 3 3dec-1
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3dec-1 30
13.15-14.45 Ouderenzorg II 3dec-1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 30 do 23-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Zomercursus week 1 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3dec-2
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30

Week 31 do 30-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Zomercursus week 2 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3dec-2
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30

Week 32 do 06-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Zomercursus week 3 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3dec-2
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 33 do 13-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-16.30 Klinische genetica 3dec-1, 3dec-2

Week 35 do 27-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3dec-1 30
13.15-14.45 Preventie 3dec-1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 36 do 03-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3dec-1 30 Let op, 2 weken van tevoren casuistiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
13.00-13.15 Carriere binnen het instituut 3dec-2, 3dec-1
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3dec-1 30
15.00-16.30 Palliatieve zorg 3 3dec-1 30

Week 37 do 10-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3dec-1 30
13.15-14.45 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3dec-1 30
15.00-16.30 Astma/COPD: meet the expert 3dec-1 38

Week 38 do 17-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-16.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 3dec-1 3dec-1, Opleiders donderdag
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 3dec-1, Opleiders donderdag

Week 39 do 24-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3dec-1 30
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3dec-1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 40 wo 30-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3dec-1, 3dec-2, 3sep-1, 3sep-2 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 3dec-1, 3dec-2, 3sep-1, 3sep-2
13.30-16.30 Mini symposium 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3dec-2

Week 41 do 08-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 38
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3dec-1 38
13.15-16.30 Diversiteit 3dec-1 30

Week 43 do 22-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-16.30 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3dec-1, 3dec-2

Week 44 do 29-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3dec-1 30
13.15-14.45 Inbreng stage aios 3dec-1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2

Week 45 do 05-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Introductie: Hoe ga je werken 3dec-1 30
09.00-16.30 *Praktijkmanagement dag 3* 3dec-1, 3dec-2
10.45-12.15 Start-up 3dec-1 38
13.15-14.45 Serious game - deel 1 3dec-1 30 Breng een laptop mee.
15.00-16.30 Serious game - deel 2 3dec-1 38 Breng een laptop mee.

Week 46 do 12-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3dec-1 30
09.45-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3dec-1 30
13.15-16.30 Afscheid 3dec-1 30

Week 48 do 26-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-20.00 Diploma-uitreiking 3dec-1, 3dec-2